Przemyślenia

Nie ma nic lepszego niż po ciężkim dniu….

By

Kobieta i mężczyzna ,dwa różne charaktery ,dwa osobne światy a łączą się w  jeden dom ,jedno pomieszczenie. Dwa osobne serca łączą się w jedno bicie wspólne . Jak to możliwe ?

Prawdziwe relacje miedzy dwojgiem ludzi nie były i nie są i nie będą łatwe, zwłaszcza gdy bardzo kochamy i serce wybrania wielu przewinięć .

Bywają momenty gdy są walki, kłótnie, nawet w najlepszych związkach  bywają momenty gdy zwyczajnie boimy się, że ta druga osoba nas przestanie kochać ,zostawi albo może nasze serce zacznie wolniej bić.

Prawdziwe relacje to codzienna praca . Dwoje ludzi ,dwa inne charaktery , inne światy.Znacie to ?? … Czasem strzelamy gafy , wpadamy w furię, nie rozmawiamy ze sobą i zastanawiamy się, czy warto…

Ale tak, warto! Gdy serce kocha to warto dużo!  Ponieważ nie ma nic lepszego niż po ciężkim dniu czy w gorszej chwili położyć głowę na bliskiej osobie, którą kochamy, poczuć, że chwyta nas mocno za rękę i wiedzieć, że nawet między wzlotami i upadkami miłość zwyciężyła a sen jest spokojny ..

Nie ma nic cenniejszego niż świadomość ,że cokolwiek się będzie działo nie musimy się wstydzić ,bać a możemy zawsze się wyżalić ,wygadać czy wypłakać w rękaw bo ta druga osoba zawsze jest gdy jej potrzebujemy .

Dlatego szanujmy , dbajmy i kochajmy.  Kochane kobietki niech z naszej strony jest też czasem trochę ślepo i kochani Panowie niech z Waszej strony jest trochę głucho  a w skrócie po prostu czasem odpuszczajmy sobie Nie obrażajmy na kilka cichych dni bo pamiętajmy ,że każdy dzień jest cenny .

.Życie często bywa męczące a ramiona bliskiej osoby mają być naszym ukojeniem .❤️ ❤❤❤

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.