Uncategorized
By

Bo jeśli nawet powiesz odejdz to odejdę tylko o krok w tył i będę tuż za Tobą ,będę czuwać aby nic Ci się nie stało .Jeśli upadniesz będę w pobliżu aby jako pierwsza wyciągnąć do Ciebie dłoń i unieść Cię ku górze . Jeśli poprosisz mnie o czas i ciszę to odpowiem dobrze ale Ty też dobrze wiesz ,że będę się do Ciebie dobijać aby mieć pewność ,że dajesz radę i nie gniewaj się na mnie za to gdyż wiesz ,że martwię się . Nie zostawię Cię dlatego ,że jest zle będę obok jak Twój anioł stróż i wyciągnę z tego Cię tylko powiedz ,że chcesz ,że mi na to pozwolisz .Powiedz ,że moja obecność jest lekarstwem a wyleczę Cię !. Kiedy świat Ci wiruje i tracisz sens wiedz ,że jestem i wstanę nawet o 3 rano gdy będziesz mnie potrzebował. Chce być Twoim pierwszym numerem telefonu gdy będziesz potrzebował do kogoś zadzwonić ,pamiętaj ,że zawsze możesz wybierzesz mnie .Masz we mnie oparcie i masz we mnie przyjaciela ,masz we mnie bratnią duszę .
Obiecałam Tobie, Ty obiecałeś mi wzajemnie wspierać zawsze, w każdym momencie.
Byłeś obecny, byłeś przy mnie zawsze. Słyszałeś mój płacz, słyszałeś mój krzyk. Sprawiałeś swoją obecnością, że powracał uśmiech. Wystarczyło, że spojrzałeś w me oczy i wiedziałeś w nich wszystko. Idealnie mnie rozumiesz i zawsze wspierasz, zawsze jesteś. Nie wiem jak mam dziękować losowi, że zesłał mi Ciebie ale wiem jedno do ostatniego mego oddechu będę obok Ciebie jako przyjaciel i jako kobieta. 💛
Nie boję się ludzi, nie boję się opinii, nie boję tego co będzie bo wiem, że mamy siebie i nikt nam tego nie odbierze a każdemu , kto chce stanąć na naszej drodze odradzam takiego uczucia jak nasze nie jest w stanie nic zniszczyć.

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.