Nasz dom

Biurko ALEX IKEA w pokoju dziewczynek

By

Ahoj . Przybywam dziś aby pokazać Wam zmianę w pokoju dziewczynek .Niby to nie duża zmiana a jak sobie tak stoję i patrzę bo kurczaczek ta zmiana dała na prawdę dużo w tym pokoiku . 

Zmieniliśmy biurko i też jego ustawienie najpierw było pod ścianą co zobaczycie na zdjęciu a teraz jest pod oknem i cieszy mnie to bo dziewczynki mają światło dzienne do nauki .

Zmiana też była Łózka a o tym możecie poczytać sobie tutaj  ale będzie jeszcze jeden wpis w którym dokładniej wszystko Wam opiszę .

https://blondkucharawniemczech.pl/1266-2/

Wcześniej było biurko z Ikea z systemu Stuva .Ej powiem Wam ,że to biurko jest ogromne  i gdyby nie to ,że teraz potrzebowaliśmy biurka podwójnego bo dziewczynki mają wspólny pokój to nie zamieniłabym go na inne . O tym biurku myślę opowiem Wam w osobnym wpisie . Ale wracając do tematu .Na początku myśleliśmy o dwóch osobnych biurkach dla dziewczynek ale gdy w Ikea zobaczyłam biurko Alex podwójne to stwierdziłam ,że to będzie najlepsze rozwiązanie tym bardziej ,że pokój nie jest ogromny i musi sporo pomieścić .

Wojtuś też był za tą opcją z tym ,że chciał aby szuflady były na środku biurka i aby one oddzielały każdą część biurka , Martynki od Olivki .Ja nie mnie zauroczyła wersja szuflad po bokach i wspólnej przestrzeni .

Dziewczynką biurko spodobało też się bardzo .Jedyne czego nie chciały to szarego gdy lekko ich nastraszyliśmy ,że będzie całe szare haahahaa.

No więc zalety tego biurka to super wymiary .Jest ogromne i bez problemowo dwie dziewczynki nasze się przy nim mieszczą i mają blatu na tyle aby rozłożyć kredki ,kolorowanki , książki i jeszcze zabawki .Serio mówię bo biurko testowane jest przez 10-latkę oraz 5-latkę .

Kolejny plus to ilość szuflad co bardzo mi się podoba .Nie są głębokie i to mi odpowiada bo dzięki temu ,że są płytkie i jest ich więcej to dziewczynki wszystko fajnie w nich mają posortowane . No dobra choć przez chwilę zanim nie przejdzie w nich burza .

Tutaj zostawiam Wam linki gdybyście chcieli poczytać więcej o tym biurku  .Zostawiam link do strony Polskiej jak i Niemieckiej . 

https://www.ikea.com/de/de/p/lagkapten-alex-schreibtisch-weiss-s99431982/

https://www.ikea.com/pl/pl/p/lagkapten-alex-biurko-dab-bejcowany-na-bialo-bialy-s49417653/

Ok ja tu gadu gadu a Wy zapewne chcecie zobaczyć jak to wyglądało a jak wygląda teraz .

zapraszam do galerii zdjęciowej .

Jeśli chodzi o krzesła do biurka no to hm..tutaj mamy nie mały orzech do zgryzienia więc chwilę to potrwa zanim je kupimy bo jak się okazuje wybór krzeseł do biurka wcale nie jest taki łatwy bynajmniej dla nas rodziców bo dziewczynki już wybrały .Ich decyzja to ..takie bo są ładne .Ja myślę nad wieloma aspektami …ale o tym w kolejnych wpisach .

Na dziś to tyle jeśli wpis Ci się podobał to zostaw mi komentarz i serduszko będzie mi bardzo miło .buzioleeeee 

 

You may also like

4
komentarze
  1. […] https://blondkucharawniemczech.pl/1266-2/       wpis o łóżku dziewczynek BRIMNES IKEA https://blondkucharawniemczech.pl/1277-2/  Wpis o biurku dziewczynek ALEX ORAZ STUVA IKEA Jeśli wpis Ci się spodobał to będzie mi bardzo […]

    Reply
  2. […] https://blondkucharawniemczech.pl/1266-2/       wpis o łóżku dziewczynek BRIMNES IKEA https://blondkucharawniemczech.pl/1277-2/  Wpis o biurku dziewczynek ALEX ORAZ STUVA IKEA Jeśli wpis Ci się spodobał to będzie mi bardzo […]

    Reply
  3. […] Biurko ALEX IKEA w pokoju dziewczynek […]

    Reply

Post A Comment

Your email address will not be published.