Przemyślenia

Mój TOP -15 filmów wartych obejrzenia .

By

Starsze filmy ,które warto obejrzeć -Top 15 

Halooo !! Hejoo !! Kino maniakiem nie jestem i przeważnie mi ciężko wysiedzieć z tyłkiem i obejrzeć film od początku do końca  jednak są takie filmy ,które potrafią i mnie osobę z ADHA  posadzić z tyłkiem i zamrozić na 1,5 do 2 godzin .

Zatem witajcie oto w nowym wpisie ,w którym przedstawię Wam mój top 15 filmów z różnych gatunków

.Będą filmy w których się pośmiejecie ale i takie przy których łza Wam popłynie przez większość filmu .Na zgrozę i rozlew krwi nie liczcie bo nie będzie horrorów gdyż nie potrafię ich oglądać .

Nie będzie też bajek bo o nich utworzę Wam osobny wpis

No to co lecimy 

NUMER 1

Pierwszy  na liście był i będzie film  EVEREST -film z 2015 roku ,który opowiada o himalaistach oraz ich wędrówkach i zdobywaniu największych gór . Łzy popłyną ze strachu i smutku . Piękny i warty obejrzenia .Sam wracam do niego czasem .

NUMER 2

NAD ŻYCIE . Jest to piękny Polski film ,który powstał ku pamięci Agaty Mróz cudownej osoby i siatkarki , która przegrała swoją walkę z choroba .Na tym filmie będziecie płakać ale na prawdę warto go obejrzeć .

NUMER 3

IGRAJĄC Z OGNIEM .Film z 2019 roku .Jedna z najlepszych komedii jakie widziałam .Ok umówmy się kino maniakiem nie jestem ale uwielbiam się śmiać a ten film na okrągło sprawiał ,że uśmiech gościł na twarzy .Opowiada o grupie lotniczych strażaków , którzy ratuja dzieci z pożaru i muszą się nimi zaopiekować przez weekend a dzieci znów z remizy strażackiej robią sobie plac zabaw .

NUMER 4

BYŁ SOBIE PIES .Jeju ten film będę zawsze wszystkim polecać no cudowny jest . Kolejny wyciskacz łez . Opowiada o tym po co żyjemy? Dokąd zmierzamy? I na czym polega szczęście? oraz jaki jest sens życia według psa .

NUMER 5

DUSZA TOWARZYSTWA 2018 ROK .Jest to film , który opowiada o kobiecie , która zrezygnowała ze studiów i całe życie była w domu aby się zajmować dzieckiem i domem .Gdy jej mąż postanawia się z nią rozwieść kobieta odzyskuje wiarę w siebie i zamierza wrócić na studia .Zapisuje się na te same co jej córka . Przeżywa też swoją drugą młodość. Komedia , która na pewno Was rozbawi .

NUMER 6

RODZINA OD ZARAZ . Jest to historia pewnego małżeństwa , które pragnie zaadoptować dziecko .Jednak zakochują się w dziecku , które ma jeszcze dwójkę rodzeństwa i postanawiają zaadoptować całą trójkę .Czy ich życie z trójką dzieci będzie im życie biegło jak sielanka ? Sprawdźcie .Powiem tylko ,że jest to film w którym nie zabraknie śmiechu ale i łza poleci .

NUMER 7

NARODZINY GWIAZDY .Ten film jest piękny i płakać będziecie tak samo jak ja .Opowiada o prawdziwej pięknej miłości .Główny bohater muzyk poznaje dziewczynę z ogromnym talentem muzycznym .Pomaga stać jej się gwiazdą muzyczną i oboje się w sobie zakochują .Muzyk niestety też ma swoje uzależnienia . Czy film skończy się happy endem czy tragedią sprawdzcie sami ,

NUMER 8

DZIŚ JESTEM BLONDYNKĄ .Jest to piękny film ,który opowiada o młodej dziewczynie , która ma całe piękne życie przed sobą i nagle zaczyna chorować .Dziewczyna nie poddaje się i zamierza wygrać tą walkę .Czy jej się to uda obejrzyjcie sami .

NUMER 9

WYBÓR .Jest to melodramat z 2016 roku . Dwoje sąsiadów staje się nie tylko sąsiadami ale i zaczyna ich ze sobą coś łączyć .Czy bycie ze sobą to będzie dla nich piękne łatwe życie zobaczycie oglądając film .

NUMER 10

-A WŁAŚNIE ,ŻE TAK !! Jest to film ,który opowiada o życiu mamy i trójki jej córek . Dwie mają normalne życia a jedna ciągle pecha do mężczyzna .Jej mama postanawia wziąć to w swoje ręce i znaleźć córce odpowiedniego kandydata na męża .Jak myślicie uda jej się to ? Obejrzyjcie film a poznacie odpowiedz .

NUMER 11

ZANIM SIĘ ROZSTANIEMY .Ten film to trochę komedia , trochę romans ale i dramat . Opowiada o okradzionej kobiecie której uciekł pociąg do domu, błąka się nocą po Nowym Jorku i poznaje ulicznego muzyka ,który chce jej pomóc . Czy coś ich połączy a może zupełnie odwrotnie ? Uważam ,że film warty polecenia

NUMER 12

HACHIKO-Jest to film ,który cudownie pokazuję to jak pies potrafi być oddanym przyjacielem człowieka od początku po sam koniec .Piękny , wzruszający film , który musicie obejrzeć .

NUMER 13

-PAMIĘTAJ O NIEDZIELI ,Kelnerka Molly poznaje Gusa i jest przekonana, że w końcu znalazła odpowiedniego dla siebie mężczyznę. Jednak Gus cierpi z powodu tętniaka mózgu, stracił pamięć krótkotrwałą. Każdego dnia jego życie zaczyna się na nowo. Codziennie gdy widzi Molly usiłuje przypomnieć sobie kim ona jest i zakochać się w niej na nowo.

NUMER 14

MIŁOŚĆ BEZ KOŃCA -Dwoje bohaterów Jade i David zakochują się w sobie podczas lata. Ich uczucie natrafia na wiele problemów, w tym opór ze strony ojca dziewczyny.

NUMER 15

SZTUKA ŚCIGANIA SIĘ W DESZCZU -Film opowiada o kierowcy wyścigowym, który jest bez reszty oddany swojemu psu o imieniu Enzo. Poznaje też kobietę w której się zakochuje i zakłada z nią rodzinę .Jednak nie rezygnuje z wyścigów .Zycie wydaje się piękne aż do pewnej tragedii .Piękny film

 

Ok na dziś to tyle jestem ciekawa czy ktoś z Was już oglądał te filmy i tak samo mu się podobają a może wręcz przeciwnie .

Może macie też swoje ulubione filmy ? Jeśli tak to koniecznie dajcie znać w komentarzu o nich , podzielcie się tytułami a chętnie je obejrzę .

 

Buziole Ps . zostawicie serducho bądz łapeczkę wiecie ja je bardzo lubię od Was

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.