Przemyślenia

Nigdy nie ufajcie na 100 procent temu co zobaczycie na zdjęciu bądź przeczytacie w Internecie.

By

Nigdy nie ufajcie na 100 procent temu co zobaczycie na zdjęciu bądź przeczytacie w Internecie.

Świat internetowy to w dużej skali dobry świat bo tutaj można uzyskać poradę gdy potrzebujemy się czegoś dowiedzieć, wystarczy utworzyć pytanie i zawsze znajdzie się choć jedna osoba, która nam odpowie. Google też bywa bardzo pomocne .

Tutaj można też poznać dobrych, wartościowych ludzi, których w normalnym świecie nie byłoby szans poznać bo za daleka odległość . Internet łączy ze sobą ludzi i to jest prawda. Często ludzie, którzy poznali się w świecie internetowym po jakimś czasie przenieśli swoją znajomość w prawdziwy świat i stali się parą albo po prostu przyjaźnią się.
Niestety świat ten wirtualny jest i brutalny bo pod postacią czasem sztucznego uśmiechu tuszuje ból i łzy.  Czasem patrząc na czyjeś zdjęcia, wpisy myślimy ale Ona bądź On ma fajnie, ma takie spokojne radosne życie .Dlaczego ja tak nie mogę mieć ?  .Uwierzcie mi nigdy nie wiemy kto jak ma, jak wygląda jego życie jeśli nie jesteśmy blisko niego w prawdziwym świecie. W Internecie widzimy tylko jego małą część .
Większość jak nie 99 procent ludzi w Internet traktuje jako odskocznię od codzienności i problemów .Twórcy internetowi ,osoby ,które śledzimy ,lubimy ich oglądać bo zawsze nas czymś zainspirują ,coś fajnego pokażą ,płynie od nich fala pozytywnej wibracji też uwierzcie mi płaczą ,krzyczą ,przeklinają i czasem mają tak po prostu jak każdy z nas dość tylko po prostu łez i gorszych chwil bezsilności nie publikują w sieci .
Wpis pozostawiam ku refleksji .

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.