Emigracje

Drukarka -obowiązkowa w domu każdego Polaka żyjącego w Niemczech 

By

Drukarka -obowiązkowa w domu każdego Polaka żyjącego w Niemczech 

No więc tak żyjemy w Niemczech ,kraju jak ja to mówię niekończącej się papierologi .Co chwilę trzeba coś drukować ,kserować .A to do tego Urządu  coś wysłać a to tutaj coś dostarczyć i tak w kółko .Wszystko na papierze i mało co mailowo .Chociaż od pewnego czasu widzę ,że ta droga mailowa idzie lekko do przodu ,widać jakieś światełko w tulelu aleee według mnie Niemcy są daleko jeszcze do tyłku w porównaniu do Anglii czy Holandii gdzie bez problemu można praktycznie wszystko załatwić mailowo . Tutaj w Niemczech to my na okrągło biegamy albo na punk pocztowy albo jakiś inny gdzie można coś skserować czy wydrukować .

Gdy składamy wniosek o jakiś zasiłek Niemiecki o matko i córko ile to trzeba dokumentów dołączyć to głowa mała ,co więcej co chwilę trzeba jeszcze coś dosyłać no i weż stale biegaj .Dlatego uważam ,że na prawdę warto zainwestować i kupić drukarkę .Wystarczy mała ,prosta a umili nam życie w Niemczech na prawdę umili bo bez bieganiny wszystko sobie przygotujemy co trzeba w domu czyli naszym home office .

Drukarka w naszym domu to  oszczędność naszego czasu i pieniędzy .Spójrzmy na to tak obojętnie czy autem czy spacerem ale ile czasu tracimy na bieganie do punktu ksero ?… A ile płacimy za drukowanie czy kserowanie jednej kartki w takim punkcie ? Teraz weźmy to raz xxx kartek miesięcznie ?..Może to nie są super duże kwoty ale też nie malutkie a to są pieniądze na które pracujemy każdego dnia więc dlaczego mamy je tak trwonić kiedy jest możliwość aby je zaoszczędzić ?..

Mając drukarkę w domu możemy też dużo rzeczy zrobić sobie na spokojnie wieczorem gdy dzieci śpią ,cisza w domu ,możemy wtedy usiąść do dokumentów i drukować wszystko co potrzeba na spokojnie .Jeśli jesteśmy uzależnieni od punktów ksero to też musimy lukać na zegarek i czasem to też problem w ciągu dnia pobiec i kserować ..Co więcej jak się uda to jest to takie pod presją na szybko ,na szybko ..

W dzisiejszych czasach zakup drukarki nie jest też jakimś mocnym obciążeniem naszego budżetu domowego bo ceny na prawdę są przystępne a i często też można złapać fajne promoszki .Zakup ten też posłuży nam na długo i uważam ,że to na prawdę dobra inwestycja Załawcza dla osób żyjących w kraju papirologii zwanym Niemcami .

Moją drukarkę HP  kupiłam na Amazon.de w cenie ok 70euro z darmową dostawą Tutaj macie link do jej zakupu .

HP- DeskJet 2710-AMAZON.

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.