Podróże

Nasza niedziela w Reindersmeer -Holandia 

By

Nasza niedziela w Reindersmeer -Holandia

 

Są takie miejsca do których chce się powracać .Reindersmeer jest jednym z nich .Tutaj się odpoczywa ,klimat jest zupełnie inny niż w miejscach ,w których mieszkamy .Tutaj jest cisza ,jezioro ,ptaki ,zieleń ,piękne wydmy .Po prostu to miejsce warto odwiedzić ale tak wiecie z rezerwą na dobra od 3 do 5 godzin aby zwiedzić wszystko na spokojnie spacerkiem .

Można przepłynąć się trochę taką nietypową łódką ,pospinać w małym ale fajnym parku linowym .Można też coś zjeść czy wypić kawę bo znajduje się tam restauracja .

Gorzej natomiast z parkingiem bo niby jest i niby nawet duży aleee zajęty i znaleźć miejsce na nim nie jest łatwo .Co więcej nie myjcie auta przed wyprawą w to miejsce bo super się tam kurzy i szkoda Waszych nerwów .Najlepiej wrzucić na luz i wracając z wycieczki ,patrząc na swoje auto uśmiechnąć się po prostu haahah

No dobra to może pokażę Wam galerię zdjęciową i nasze nagranie ,które czeka na Was na Youtube a dzięki temu zobaczycie że na prawdę tam jest fajnie .

Klikając poniżej przeniesiecie się na nasz kanał Youtube i jeśli jeszcze nas nie obserwujecie to koniecznie zostawcie łapeczkę i bądźcie tam z nami .

Wycieczka do Holandii -REINDERSMEER

 

Zapraszam

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.