Nasz dom

Porządek na biurku u dziecka -czy to możliwe ?- moje niezastąpione gadżety

By

Porządek na biurku u dziecka – czy to możliwe i jak o niego zadbać???.. 

Nie wiem jak Wasze dzieci ale moje nie należą do takich ,które wszystko zawsze mają ułożone , w porządku i odłożone na miejsce . .Owszem sprzątają po sobie aleee często słyszę w tle słowa ..czemu ja ? muszę ? mogę za chwilę ? to jest niesprawiedliwe itd ..Mogę wymieniać dalej .
Zauważyłam ,że jeśli ułatwię im i mają osobne koszyczki ,pudełka na zabawki czy swoje rzeczy to sprzątanie idzie im szybciej .Na przykład mają takie turkusowe koszyczki na swoje małe zabawki typu lol ,pet shop czy paw patrol itd .Wcześniej było tak ,że te zabawki były rzucane wszędzie po pokoju ,teraz jest zupełnie inaczej choć na początku pilnowałam aby dziewczynki pamiętały o tym ,że tam jest ich miejsce po zabawie to po pewnym czasie zapamiętały i serio tam one trafiają przy sprzątaniu więc czyżbym ja matka widziała światełko w tunelu .

No dobra ale ja przychodzę dziś do Was z tematem owszem też sprzątania i porządku ale na biurku u dziewczynek .Pokażę Wam co gdzie trzymamy i co nam się najlepiej sprawdza czyli opowiem o gadżetach ,które są niezastąpione dla mnie aby na biurku panował porządek .

Jeśli chodzi o biurko i pokój dziewczynek to na blogu znajdziecie również wpisy pt.

Mały ,różowy akcent w pokoju dziewczynek

Biurko ALEX IKEA w pokoju dziewczynek

Czasem mała zmiana okazuje się tą ogromną zmianą.-BRIMNES IKEA

Teraz przechodzimy do wpisu dzisiejszego zapraszam

No dobra zacznijmy od podkładek na biurko .Wiadomo ,że dzieci uwielbiają plastelinę ,farbki ,pisaki itd dlatego uważam ,że takie podkładki są obowiązkowe bo nie kosztują wiele i można je często bez problemu wymieniać a na prawdę zabezpieczają biurko przed zniszczeniem . Podkładki dziewczynek kupiłam w Action i tylko tam po nie śmigam gdyż są dla mnie świetne rozmiarowo .Takie podkładki kupimy prawie wszędzie ale są małe a te z Action na prawdę super i dziecko na nich może rozłożyć kartki , pisaki ,farbki bez problemu .

Teraz pora na temat kredek ,pisaków ,długopisów ,ołówków itd .Hm no więc tak na necie macie od wyboru do koloru różnych organizatorów do ich przechowywania ja wybrałam plastikowe doniczki na kwiatki ,które kupiłam w Kodi .Dlaczego one ? Ponieważ nie lubię przepłacać i lubię rzeczy z fajnych promoszek jak wiecie a te doniczki nie dość ,że są ładne wyglądem to jeszcze kosztowały centy dosłownie a takie specjalne organizatory oj mają swoją cenę i w sumie nawet nie są takie łał jak to o nich piszą ..Doniczki wzięłam mniejsze ,większe i duże aby wszystko ładnie posegregować .No i powiem Wam ,że dają radę bo fajnie się prezentują na biurku ale przede wszystkim dziewczynki mają dostęp natychmiastowy gdy potrzebują ołówek czy pisaki . Fajnie też dla mnie sprawdza się ta duża donica ale spójrzcie sami .

Jeśli chodzi o szuflady no to mamy w nich kolorowanki ,książeczki ,gazety a nawet zabawki itd ..Na zdjęciach wszystko zobaczycie .Biurko Alex wybraliśmy z dwiema mniejszymi szufladami i trzema głębszymi .

Teraz chce Wam pokazać świetną perełkę ,którą zakupiłam dosłownie chwilę temu i w sumie to właśnie ta perełka zainspirowała mnie do tego aby napisać dla Was i pokazać jak wygląda porządek na biurku dziewczynek bo pomyślałam ,że może uda mi się Was czymś zainspirować .

Mowa o różowych organizatorach na książki .Książki dziewczynki przechowują na półce w regale i tam jest ich stałe miejsce ale jest też kilka takich , które Martynka trzyma na biurku bo na okrągło do nich wraca .Do niedawna były one oparte o ścianę i często było tak ,że spadały w szczelinę między biurkiem a ścianą a ja je ciągle pomagałam Martynce wyciągnąć albo po prostu leżały też gdzieś tam kontem na biurku .Teraz gdy matka dostała olśnienia w sklepie i kupiła te cudeńka różowe jest świetnie bo mają swoje stałe miejsce i tam Martynka je trzyma .Koniec z przewracaniem itd .Co więcej bardzo ładnie teraz też się prezentują na biurku .Tworzą ze wszystkim razem fajny porządek .

Ja kupiłam je w Kodi ale kupicie je też na Amazon w różnych kolorach od różu po turkus czy biel .

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.