Emigracje

EBAY KLEINANZEIGEN- jak działa ta strona ?

By

Pora dziś na kolejny wpis z życia na Emigracji w Niemczech . Z własnego doświadczenia wiem jak trudne potrafią być pierwsze kroki tutaj w DE dlatego chciałabym dzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami ,tworzyć te wpisy bo może ułatwią komuś właśnie to co najtrudniejsze czyli początki życia w kraju Niemieckim .

Do tej pory napisałam o myślę najważniejszym temacie czyli mieszkaniu .Wpis znajdziecie tutaj

Wyjazd do Niemczech -Najważniejsza rzecz czyli mieszkanie .

Pojawiło się też kilka innych wpisów ,które znajdziecie klikając tutaj 

Dziś chciałabym opisać kolejny temat a mianowicie stronę Ebay Kleinanzeigen 

Więc jest to strona uważam warta nagłośnienia ponieważ na prawdę mało kiedy ludzie przyjeżdzający z Polski od razu wiedzą o jej istnieniu a szkoda bo dzięki niej można m.in.

🍁znaleźć pracę

🍁szukać mieszkania do wynajęcia czy kupna oraz pokoju do wynajęcia

🍁kupić auto

🍁umeblować mieszkanie czyli kupić meble czy sprzęt AGD

🍁oraz wiele innych .

🍁można również samemu na niej sprzedawać

Teraz pewnie padłoby pytanie jak działa ta strona ? Co trzeba zrobić aby móc jej używać? 

Otóż wystarczy założyć darmowe konto .Tak zgadza się nie trzeba płacić żadnych opłat rejestracyjnych oraz za to ,że coś kupiliśmy czy sprzedaliśmy. Opłata jedyna jaką ponosimy to gdy coś zdecydujemy się kupić płacimy osobie ,która nam to sprzedaje .

Tutaj możemy też w kategorii zu verschenkem zamieścić ogłoszenie gdy mamy coś co nam już nie potrzebne a szkoda nam wyrzucić .Jest to kategoria gdy ludzie oddają rzeczy za darmo ,trzeba je tylko odebrać .

Strona jest w języku Niemieckim ale no wiadomo mieszkamy w DE 😁

Sama korzystam z tej strony już parę lat i na prawdę jestem zadowolona bo udaje mi się w bardzo szybkim czasie sprzedawać np meble czy też coś kupić .

Powiem Wam ,że rzeczy jakie nabyłam dzięki tej stronie są na prawdę w świetnym stanie a czasem nawet i jak nowe .Jednym z udanych jak ja to sobie nazywam moich łowów jest stół z krzesłami ,który mamy w kuchni i jestem z niego bardzo zadowolona .

Na tej stronie czasem zdarza się ,że można kupić coś nowego ale ogólnie strona działa tak ,że sprzedawane rzeczy są rzeczami używanymi .Wiadomo nie każdy chce mieć coś odkupionego czyli wiecie z drugiej ręki ale ja nie mam nic przeciwko aby coś odkupić jeśli widzę ,że jest zadbane i było szanowane .Sama też czasem sprzedaję i uważam ,że ta strona jest świetna bo jest to układ super i dla sprzedającego i kupującego gdyż osoba , która sprzedaje może zarobić sobie parę euro a kupująca zdobyć coś np.do domku za fajną cenę .

No to co mam nadzieję ,że troszkę Wam przybliżyłam temat tej fajnej stronki .Jeśli chcielibyście więcej takich wpisów z życia mego w Niemczech to koniecznie dajcie znać w komentarzu .Buziol 💛🌹

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.