Przemyślenia

Co włożyć do kalendarza adwentowego oprócz słodyczy , tak żeby sprawić wiele uśmiechu na buźce  dziecku i nie zbankrutować przy tym ?

By

 

Listopad miesiąc ,który jest dla mnie za oknem najbardziej szary ze wszystkich . Jednak listopad ma też swoją dużą zaletę bo jest to miesiąc rozpoczynających się przygotowań Świątecznych . Jednym z takich przygotowań jest kalendarz adwentowy .W sklepach mamy masę różnych do wyboru .Ich zawartość to przeważnie słodycze ale są też takie choć ich jest mniej gdzie ich zawartość to próbki  kosmetyków czy małe zabawki dla dzieci .

Jedni kupują gotowe inni robią sami .Ja należę do tych drugich bo uważam ,że przygotowanie takiego kalendarzu to fajna radość i dla mnie a jego otwieranie dla moich dzieci .

W tym roku po raz pierwszy kalendarz adwentowy staram się zrobić sama. Co się nagłówkowałam ,nachodziłam po sklepach szukając weny co włożyć do takich malutkich kartoników aby było fajną niespodziankę i aby hm. zmieściło się w tych maleńkich kartonikach to serio nie macie pojęcia .Wracając szczęśliwa do domu ,że coś tam wymyśliłam no i chyba uda się ,zrobię kalendarz adwentowy pomyślałam ,że podzielę się tym tematem z Wami bo może właśnie nie jedna mama teraz drapie się po głowie i kombinuje .

Mam nadzieję ,że uda mi się i się zainspirujecie .

No to co zaczynamy

 

Co włożyć do kalendarza adwentowego oprócz słodyczy , tak żeby sprawić wiele uśmiechu na buźce  dziecku i nie zbankrutować przy tym ?

📌Sprawdź moje pomysły.

 1. 📌spinki  do włosów
 2. 📌gumki do włosów
 3. 📌bransoletki
 4. 📌naszyjniki
 5. 📌małe figurki
 6. 📌drobne ozdoby choinkowe do powieszenia
 7. 📌świąteczne skarpetki
 8. 📌karteczki z miłym zdaniem dla dziecka
 9. 📌gumy maomam
 10. 📌małe ,Świąteczne miśki z czekolady

 

Jak powiesić takie pudełeczka pokażę Wam już po weekendzie bo właśnie zaczynamy z Wojtusiem działać w tym temacie .🔥

A Wy robicie sami kalendarz adwentowy ? Jeśli tak to co wkładacie do środka podzielcie się w komentarzu Waszymi pomysłami . 

😘😘

You may also like

2
komentarze
 1. Monika Monika 2 lata ago

  Zrobiłam kalendarz w tamtym roku ale wszystko znikło z niego w jeden dzień 😆wiec w tym roku nie będę robila
  Poczekam aż maly troche podrośnie i zrozumie na czym to polega 😊

  Reply

Post A Comment

Your email address will not be published.