Przemyślenia

W żadnym z tych momentów nie jesteś sama

By

W żadnym z tych momentów nie jesteś sama 

Jeśli myślisz że tylko Ty popełniasz błędy to wiedz że nie jesteś sama!
Jeśli chciałabyś cofnąć czas aby móc naprawić to co ważne to wiedz że nie jesteś sama !
Jeśli bardzo chciałabyś dostać od życia jeszcze jedna szansę by wrócić do pewnej chwili, aby wrócić do jakiegoś momentu by móc zrobić coś całkiem inaczej, by zmienić bieg wydarzeń to wiedz że nie jesteś sama!
W żadnym z tych momentów nie jesteś sama bo każdy z Nas chciałby tego samego co Ty , każdy z Nas ma w życiu coś co zauważa i docenia dopiero po czasie .
Możemy rozmyślać, wspominać, tęsknić, żałować ale nie możemy się do przeszłości cofnąć i żadne łzy ,żadne rozmyślanie i zamęczanie się myślami nie pomoże.!
Zamiast zadręczać się przeszłością i pozwalać aby trzymała nam pętle na naszej szyi powinniśmy próbować wybaczyć sobie bo życie nie otworzy nam drzwi do przeszłości ale do przyszłości już tak i to na niej powinniśmy się skupić .To na niej powinniśmy skupić myśli ,to ona daje nam szansę i to ona chce dać nam szczęście .Jednak aby właśnie skupić się na szczęśliwej przyszłości oraz teraźniejszości musimy postawić jeden najważniejszy i najtrudniejszy krok którym jest przebaczenie samemu sobie tego co było .
Dziś masz już szansę dołożyć wszelkich starań aby teraźniejszość i przyszłość była szczęśliwa tylko postaraj się wykonać krok przebaczenia !
Życie masz jedno nie możesz bać się żyć i chcieć być szczęśliwym myśląc ciągle o tym co było w przeszłości !
Nasze życie jest bardzo kruche. Czasem kładziemy się spać, zamykamy oczy i już się nie budzimy.. Brzmi okrutnie wiem ale niestety prawdziwie.
Nigdy nie wiemy jak długo będziemy żyć. Dlatego przebaczajmy sobie i innym i walczymy o to by zapamiętać z życia jak najwięcej szczęśliwych, prawdziwych chwil, takich dla których na prawdę warto prawdziwie a nie udawanie żyć.

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.