Perełki

Kreatywne książeczki – nauka i super zabawa 

By

Kreatywne książeczki – nauka i super zabawa .

Hej kochani witajcie we wpisie perełkowym .Ostatnio zakupiłam dziewczynkom bardzo fajnie książki .Spodobały mi się od razu jak tylko je zobaczyłam .Nożyczki ,klej to będzie zabawa pomyślałam ,tym bardziej ,że dzieci uwielbiają kleić ,wycinać ,przeklejać .No dobra trochę mniej kolorować ale pomyślałam ,że tutaj kolorowanie będzie dla nich bardzo przyjemne bo niego zachęci je zabawa z klejem i nożyczkami .Nie pomyliłam się Olivka tak się wkręciła ,że zrobiłyśmy chyba cztery rysunki jeden po drugim .Olivka jest cały czas na etapie nauki wycinania więc wykonywała wycinanki pod moim okiem .Te książeczki mają też właśnie duży plus dla mnie bo nie są to zwykłe jakieś tam książeczki a takie kreatywne ,magiczne książki ,które przez zabawę uczą dzieci dokładnego wycinania i obsługi nożyczek .

Książeczki  te kupicie stacjonarnie w Kaufland za 3,99 euro więc cena no powiedzcie ,że super .

Dostępne też są na Amazon.de

KINDER BASTELEI 

DINOSAURIER BASTELEI

Zadaniem dla dziecka jest wyciąć brakujące elementy obrazka i potem za pomocą kleju przykleić w odpowiednie miejsce na obrazku .Jak już obrazek będzie gotowy to trzeba go pokolorować .

Takie książki myślę są idealnym rozwiązaniem na wspólne popołudnia zimową porą gdy za oknem zimno i deszczowo .

A jak to jest u Was też lubicie takie magiczne książeczki ? A może macie jakieś swoje ulubione ? Koniecznie dajcie znać w komentarzu ,może wypróbujemy je i my .

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.