Przemyślenia

Wpis pozostawiam ku mojej i Waszej refleksji .❤

By

Wpis pozostawiam ku refleksji swojej i Waszej . ❤

 

Kochani moi chciałabym Wam życzyć dziś w Walentynki ale i każdego następnego dnia aby miłość gościła w Was najbardziej w tej zwykłej codzienności bo to ona jest naszą drogą na której czekają nas radosne ale i smutne dni .

Gdy jest radośnie ,wszystko nam się układa ,pieniędzy nie brakuje ,problem nie goni kolejnego problemu to miłości bardzo łatwo jest być obecną ale gdy w nas pojawiają się oczy zapłakane ,trzęsą nam się dłonie ,czujemy się bezsilni miłość jest wystawiana na próbę i wtedy widzimy czy jest silna ,prawdziwa czy wręcz odwrotnie jest interesowna ….

Kochani 

❤Życzę Wam miłości ,która będzie ocierać Wasze łzy z policzka i pozwoli Wam wypłakać się swobodnie w swoje silne ramie .

❤Życzę miłości ,która będzie starać się obronić całą sobą przed Waszym lękiem ,strachem .

❤Miłości ,która zawsze wysłucha i nigdy nie zostawi Was samych ,nie pozwoli abyście czuli się samotnie .

❤Życzę Wam miłości ,która będzie przede wszystkim trzymać Waszą dłoń w chwilach słabszych a dzięki temu pomoże unieść Wam się ku górze .

❤Miłości ,która sprawia ,że kochając czujecie się kimś lepszym .

❤Życzę Wam miłości ,która będzie kochać Was zawsze bez względu na to czy jesteście roześmiani czy zapłakani .

❤Miłości ,która będzie dla Was każdego dnia wsparciem ,troską ,szacunkiem ,uśmiechem ,bezpieczeństwem  .

❤Życzę Wam miłości ,która zaopiekuje się Wami w chorobie .

❤Miłości ,która rozmawia ,nie ucieka od trudności i potrafi przyjść przeprosić ,stara się naprawić  .

❤ Życzę Wam miłości ,która jest w każdym momencie i wie jak Was rozśmieszyć ,pocieszyć ,jak zareagować bo Was zna ,zna Waszą ulubioną piosenkę , wie jaka jest Wasza ulubiona potrawa ,jaką lubicie kawę najbardziej i jaki jest Wasz ulubiony kubek .To takie nic a takie wiele .

❤Kochani życzę Wam miłości ,która z dumą ,mocno będzie trzymać Waszą dłoń zawsze i nie ucieknie od problemów ,szarych dni a będzie się starać bronić Was gdy zły los będzie chciał kłaść Was na kolana .

❤Życzę Wam miłości ,która będzie radować Wasze serce a nie je zamykać .

❤ Miłości ,która jest na dobre i złe .

Kochani jeśli macie taką miłość to jej obecność powinna być dla Was najpiękniejszym darem i prezentem dzisiejszego oraz każdego kolejnego dnia  .❤

Od rana dziś w sklepach piękne kwiaty ,specjalnie przystrojone na ten szalony dzień ,od kilku tygodni dużo różnych słodyczy zmieniło swoje opakowanie na opakowanie o miłości ,czerwone ,walentynkowe . Kosmetyki podobnie ,świat się nakręca bo przecież 14 luty nadchodzi .Owszem fajne to troszkę jest no bo z jednej strony 14 luty jest to okazja aby poświętować z ukochaną osobą  ale z drugiej strony czy nie lepiej  stworzyć okazję samemu do świętowania i zaskoczyć pozytywnie ,ciepło bliską osobę ? Świętować tak po prostu ,sobie od czasu do czasu wrócić z kwiatkiem do domu albo kupić jakiś drobiazg ukochanej osobie ? Myślę ,że nawet fajniejsze dostać coś tak po prostu bez okazji a dlatego ,że myślę ,kocham ,szanuję ,jestem !!..

Wpis pozostawiam ku refleksji swojej i Waszej . ❤

 

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.