Perełki

Pierwsze wiosenne perełki dla dzieci od SINSAY

By

Pierwsze wiosenne perełki dla dzieci od SINSAY

Witajcie kochani .Mamy połowę lutego a to taki mój czas gdy zaczynam rozglądać się za takimi pierwszymi ubraniami dla dzieci na wiosnę .Wiadoma sprawa ,że jak wiosna to i zmiana garderoby na lżejszą ,cieńszą czyli nieunikniona rzecz jaką jest wydawania kasiorki .

Nie lubię przepłacać a lubię bardzo promoszki bądź okazyjne ,przystępne ceny .Oczywiście nie chodzi tutaj o to ,że ja wiecie oszczędzam na dzieciach i taki dusi grosz jestem aby wydawać pieniądze na nie bo to oj rzecz odwrotna gdyż na dzieci mogłabym kaskę wydawać bez końca .Uwielbiam kupować rzeczy dzieciom ,dużo bardziej niż sobie co pewnie Was mamuśki nie dziwi prawda i doskonale mnie rozumiecie .

Jednak jeśli chodzi o ciuchy to ceny ubrań są bardzo zróżnicowane np. HM ,tam ubrania no troszkę kosztują a w przedszkolu czy szkole podstawowej nie oszukujmy się dziecko szybko niszczy ubrania ,a to tutaj plama a to tutaj przetarcie czy dziura i tyle w temacie .Dlatego ja lubię mieć u szafie u dzieci ubrania typu do przedszkola ,szkoły czy plac zabaw i parę droższych perełek na wyjście .

Ubranka od Sinsay uważam ,że są bardzo rozsądne cenowo .Jakość ich wykonania oceniam jako adekwatną do ceny jaką za nie musimy zapłacić .

Ostatnio wyszukałam w Sinsay bardzo fajne perełki w cudnych pastelowych kolorkach i je chce Wam dziś zaprezentować .Może i Wy zakupicie je dla Waszych dzieci .

No to do dzieła .

O sklepie Sinsay pisałam Wam już też tutaj .Klik i macie wpis

Sinsay -co to za sklep i czy warto zamawiać z niego do Niemiec ?

 

Langarmshirt 101 Dalmatians

Langarm-T-Shirt mit Druck

Bedrucktes Langarmshirt

Langarmshirt, 2er-Pack

 

Langarmshirt, 5er-Pack

Langarmshirt, 5er-Pack

Langarm-T-Shirt mit Druck, 3er-Pack

Bedrucktes Sweatshirt

 

Na dziś to tyle .Dajcie znać w komentarzu jak tam Wasze łowy wiosenne . 

 

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.