Nasz dom

Łóżko dla dzieci ,które dzielą wspólny pokój -jakie wybrać ?

By

Łóżko dla dzieci ,które dzielą wspólny pokój -jakie wybrać ?

Łóżko to jeden z najważniejszych mebli w wyposażeniu każdego wnętrza. Obojętnie czy to sypialnia rodziców ,pokój gościnny czy pokój dziecka .Powinno być przede wszystkim wygodne i komfortowe. Ma ono bowiem zapewniać nam spokojny sen i wypoczynek. Na rynku sprzedażowym jest ogromny wybór, który sprawia, że wielu rodziców myśląc o zakupie łóżka staje przed trudnym wyzwaniem i dużym natłokiem myśli  .

Jeśli wybieramy łóżka dla rodzeństwa, które dzielą wspólny pokój wybór staje się jeszcze trudniejszy gdyż dwoje dzieci w jednym pokoju oznacza ,że jedną przestrzeń musimy zagospodarować podwójnie a łóżko nie ukrywajmy zajmuje dość sporo miejsca .

Sama niedawno byłam takim rodzicem ,który musiał połączyć dwie dziewczynki w jednym pokoju .Wiedziałam ,że jak w pokoju pojawią się dwa osobne łóżka to zajmie to dość sporą część pokoju a jednak miejsce jest jeszcze potrzebne na dwa biurka ,szafę ,komodę no i miejsce do zabawy bo dziewczynki uwielbiają rozkładać sobie zabawki i tworzyć wspólne zabawy .No powiem Wam szczerze ,że kiepsko widziałam tutaj dwa osobne łóżka .

Zaczęłam przeglądać różne wpisy ,przeglądać strony internetowe .Rozpoczęło się szukanie czegoś co mnie zainspiruje . Stąd też pomysł aby utworzyć Wam taki wpis bo kto wie może i mi uda się kogoś zainspirować .

Ikea .Uwielbiam ją za niesamowite rozwiązania .Ikea potrafi rewelacyjnie zagospodarować każdą przestrzeń w domku od tej największej po tą najmniejszą .Postanowiliśmy się więc wybrać do niej w poszukiwaniu rozwiązania idealnego do pokoju dziewczynek no i udało się .

Zainspirowało nas łóżko BRIMNES . Jest to uważam mega sztos rozwiązanie do pokoju ,które dzieli ze sobą rodzeństwo .Na dzień składane zajmuje mało miejsca jak jedno łóżka a na noc przemienia się sprytnie w dwa osobne łóżka .

Jedyny minus jaki możecie tutaj znaleźć jest taki ,że codziennie walczy się z materacami ,które w ciągu dnia trzeba gdzieś chować gdy składamy łóżko w jedno a na noc znów dostawić ale my się do tego przyzwyczailiśmy i nie stanowi to dla nas problemu .

Łóżko posiada też dwie bardzo pojemne szuflady w których trzymamy pościel dziewczynek .

TUTAJ ZOSTAWIAM WAM LINK DO TEGO ŁÓŻKA

IKEA POLSKA

IKEA NIEMCY

Łózko to przeszło u nas małą metamorfozę  gdyż całe białe wydało nam się takie dorosłe a ma ono być w pokoju dziewczynek ,które lubią bardzo róż więc postanowiliśmy ,że nadamy mu delikatny różowy akcent . Zamówiłam więc na Amazon.de okleinę i Wojtuś przemienił dorosłe łózko w łóżko dla księżniczek .Wersja różowa podoba nam się dużo bardziej .

O łóżku pisałam Wam też tutaj

Czasem mała zmiana okazuje się tą ogromną zmianą.-BRIMNES IKEA

Teraz pora pokazać Wam wersję na noc gdy jedno łózko zamienia się w dwa . Powiem Wam ,że jest mega wygodne i duże .Sama bym na takim chętnie spała .

Uważam ,że jest to mega rozwiązanie w pokoju rodzeństwa . Łóżko Brimnes to sofa w dzień oraz jedno lub dwuosobowe łóżko w nocy. Dwie duże szuflady zapewniają dużo miejsca na kołdry, poduszki i pościel. Sprytne rozwiązanie, kiedy mieszka się na małej powierzchni.

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.