Przemyślenia

Czyny a nie słowa -zgadza się w 99 procentach ale …

By

Czyny a nie słowa -zgadza się w 99 procentach ale …

 

No dobra pogadajmy dziś o pewnych słowach a mianowicie :”czyny a nie słowa” zgadzam się z nimi ale w 99 procentach ten jeden to ..

Najważniejsze dla każdego z nas jest i powinno być to co druga osoba, przyjaciel, partner, chłopak czy dziewczyna robi dla nas bo widzimy, że to się dzieje, że jej zależy bo dba o nas, szanuje ,jesteśmy dla tej osoby ważni .Ważne jest czy w tym szybkim tempie życia potrafi znaleźć dla nas czas ,pojawia się chociażby na 10 min przed wyjściem do pracy żeby się przytulić chwilę pogadać, życzyć miłego dnia  i tym samym pokazać jestem i chce być obok ciebie.

Piękne jest to gdy widzisz, że jak sobie kawę to zawsze stawia dwa kubki bo wie, że uwielbiasz pić ją razem z nią. Cudowne jest wtedy gdy zaśniesz na kanapie a druga osoba nakryje Cię kocem żeby Ci nie było zimno.

Czyny są najpiękniejszym wyrazem przyjaźni oraz miłości jednak każdy z nas choć czasem lubi usłyszeć coś miłego o sobie np. Dobrze, że jesteś!. Albo lubię gdy się uśmiechasz czy ładnie Ci w tym sweterku.  Oczywiście ludzie są różni i nie każdy jest wylewny w uczuciach, nie każdy to potrafi ale zatrzymaj się na chwilę i  pomyśl lubisz usłyszeć od bliskiej osoby czasem coś miłego o sobie? Na pewno lubisz więc widzisz Ona tak samo to lubi.

Oczywiście nie potrzeba takich słów mówić co chwilę bo czynami pokazujemy xxx razy więcej ale od czasu do czasu uwierzcie mi warto powiedzieć coś szczerze miłego drugiej osobie bo wywołacie tym radość w jej oczach i ustach a czy to nie piękne wiedzieć ,że potrafimy podarować komuś uśmiech ?

Wpis zostawiam ku refleksji .😘

 

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.