Przemyślenia

Zwykła gazeta ogrom radości i zabawy -pomysł na deszczowy dzień 

By

Zwykła gazeta ogrom radości i zabawy -pomysł na deszczowy dzień 

Witajcie kochani .Dziś chciałabym pokazać Wam inspirację na bardzo fajną i kreatywną zabawę dla dzieci albo nawet i całej rodziny i uwaga tym razem pomysł nie jest mój a Martynki .

Pomyśleć ,że kiedyś Ona nie lubiła ani kolorować ,ani rysować czy wycinać .Oj ile to ja się nakombinowałam .Magiczne pisaczki, brokatowe itd czy kolorowanki z ulubionymi postaciami bajek .Nic nie pomagało po prostu nie lubiła .Bardziej pasowało jej układanie puzzli czy planszówki bądz barbie .Odpuściłam ,nie męczyłam jej ,stwierdziłam ,że może przyjdzie czas kiedyś ,że się doczekam jak polubi rysowanie i uwierzcie mi pewnego dnia pamiętam jak dziś oglądała bajkę po czym poprosiła o kubek z wodą ,wzięła farbki i namalowała kilka ślicznych rysunków .Od tamtej pory ogląda sobie różne filmiki ,wymyśla zabawy i je tworzy .Uwielbiam patrzeć na jej niektóre zabawy i podziwiam .

Tym razem Martynka oglądając gazetkę z Kauflanda wymyśliła, że zrobi swój sklep .Na początku nie do końca zrozumiałam o co dokładnie chodzi ale gdy zobaczyłam ,że zabiera się za nożyczki i klej to zaczęłam przypominać sobie jak kiedyś z Olivką się tak bawiłyśmy .

Nie trwało to długo i nie trzeba było namawiać ,matka wciągnęła się do zabawy w mig razem z Martynką mając nadzieję ,że zostanie mianowana współwłaścicielem. 🙈

Skleiłyśmy sobie  taśmą kilka kartek papieru A4 i zaczęliśmy działać z naszym sklepem .

Kochani zwykła gazeta z Kauflanda dostarczyła nam mega fajną  zabawe  😍🔥

Polecam na prawdę Wam spróbować .Jest to super też pomysł na zabawę gdy za oknem deszcz a tego sami wiecie ,że ostatnio jest sporo .

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.