Podróże

OGRÓD W SCHLOSS MOYLAND -BEDBURG HAU 

By

OGRÓD W SCHLOSS MOYLAND -BEDBURG HAU 

Wiosna ,dookoła robi się pięknie zielono a słoneczko coraz mocniej zaczyna nas ogrzewać .Lubię bardzo ten czas gdy w końcu po zimnych ,deszczowych dniach w końcu można zacząć wychodzić na długie spacery ,można jechać sobie coś pozwiedzać ,spędzić dzień aktywnie w plenerze a nie domu .

Ostatnio naszą rodzinką wybraliśmy się na wycieczkę do Schloss Moyland ,który mieści się w Bedburg Hau na terenie Landu NRW .

Do zamku nie wchodziliśmy ,postawiliśmy na ogród i nie wiem jak to nazwać taki nietypowy plac zabaw hahaa dla małych i dużych .

Zapraszam do obejrzenia galerii z naszej wycieczki i jeśli mieszkacie gdzieś niedaleko tego miejsca to polecam je odwiedzić bo jest na prawdę tam ładnie .Dookoła są też lasy na dłuższy spacer .

Powiem Wam też ,że jeśli macie w planach wykonanie jakiejś sesji zdjęciowej to to miejsce jak najbardziej się nadaje .Co więcej podczas naszej wycieczki minęliśmy dwie Pary Młode ,które właśnie tam taką sesję wykonywały .

Za bilety żeby wejść na teren ogrodu dla naszej piątki zapłaciliśmy uwaga tylko 6 euro więc uważam ,że to serio małe pieniążki .

Do tego miejsca na pewno będziemy wracać bo bardzo miło spędza się tam rodzinnie czas .A Wy byliście już tam ? A może macie inne fajne miejsca na spacer całą rodzinką i chcielibyście je polecić ? Koniecznie napiszcie mi o tym w komentarzu .

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.