Przemyślenia

Moje trzy praktyczne propozycje na prezent dla niego

By

Nie od dziś wiadomo, że Panowie lubią praktyczne prezenty czyli coś co będą używać można by powiedzieć często bądź każdego nawet dnia dlatego wybierając prezent dla mężczyzny nie warto kombinować a warto postawić na coś co będzie dla niego przydatne w codzienności .

Jeśli zastanawiasz się, na jaki prezent urodzinowy dla niego warto by zwrócić uwagę to mam dla Ciebie dziś trzy sprawdzone i trafione propozycje, które myślę spodobają się każdemu mężczyźnie .

Przede wszystkim  co to tak naprawdę znaczy trafiony prezent?. Jest to Idealny upominek, który sprawi ,że u solenizanta pojawi się radość i będzie dla niego miłą niespodzianką no bo przecież o to głównie chodzi w wręczaniu prezentów prawda  .

Oczywiście każdy człowiek jest inny i każdy lubi co innego ,ma inne hobby ,marzenia jednak są takie rzeczy które bywają fajne chyba dla każdego ..

Oto moje trzy propozycje na prezent dla niego .

NUMER JEDEN- KOSZYLKA CALVIN KLEIN .

Każdy z nas lubi choć czasem ładnie się ubrać i mieć w swojej garderobie perełki .Koszulek też wiadomo nigdy nie jest za wiele .Pamiętajmy też aby koszulka była w ulubionym kolorze mężczyzny .Dodatkowo Calvin Klein myślę sprawi uśmiech na twarzy solenizanta .

NUMER DWA -PERFUMY .

Kto z nas nie lubi ładnych zapachów ? Kto z nas nie lubi ładnie pachnąć ? Perfumy myślę są bardzo fajnym pomysłem na prezent czy to dla niego czy niej .

NUMER TRZY -ELEGANCKI ALKOHOL JACK DANIELS GENTELMAN 

A co kupić mężowi na urodziny, kiedy nasz Pan jest takim elegantem? Jaki prezent wybrać w takim przypadku?  Elegancka Whisky będzie tutaj myślę dobrym prezentem .Piękna, szykowna butelka whisky to elegancki prezent dla  dżentelmena. Do Whisky możecie dokupić jeszcze np. zestaw fajnych szklanek i myślę ,że  będzie to pamiątka urodzinowa, która będzie przypominała urodzinki przez długie lata.

Ok no to co myślicie o moich propozycjach urodzinowych ? .. Koniecznie dajcie znać w komentarzu .

W następnym wpisie pokaże Wam jak fajnie zapakować prezent aby wyglądał elegancko a rozpakowywanie go było dodatkową radością . 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.