Nasz dom

Moja perełka w kuchni -witrynka Ikea Hauga -letnia inspiracja .

By

Moja perełka w kuchni -witrynka Ikea Hauga -letnia inspiracja .

Ta witrynka jak zapewne wiecie bo pisałam Wam już o tym uratowała moją małą kuchnię .W małej ,kuchennej przestrzeni da się normalnie funkcjonować ale najpierw trzeba  się nakombinować niestety aby trafić na takie rozwiązanie ,które pomieści kuchenne pierdołki a tych wiadomo nie jest mało .

O tej witrynce poczytacie sobie więcej w dwóch miejscach .Numer jeden to mój artykuł a dwa strona Ikei bo jakby inaczej hahaa. Klikając w poniższe linki w ciągu paru sekund jesteście na odpowiedniej stronie .

Dziś nie będę w tym wpisie Wam pisać o tym jaka to ona jest super itd  bo o tym poczytacie klikając w link wyżej a zamiast tego pokażę Wam moją małą inspirację na letnie deko tej witrynki .

No i jak Wam się podoba ?

Na witrynce królują kubeczki co Was zapewne nie zdziwi .No uwielbiam je ,powiem Wam tylko nie mówcie nikomu okej ,że no bzika mam na punkcie fajowych kubasów .

Oprócz kubeczków są też moje bambusy i zieleń bez której no nie wyobrażam sobie domku .Zieleń go ożywia ,dodaje w nim radości a w połączeniu z bambusami to już na maksa mnie się podoba .

Kolorki dominujące to biel ,zieleń ,złoto i  jaśniutki brąz .

Bardzo mi się podoba teraz ta witrynka bo jest czystko ,spójnie i z nutką elegancji czyli no tak jak lubię najbardziej .

 

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.