Przemyślenia

Czy to dobra pora na zakupy Świąteczne ?

By

Czy to dobra pora na zakupy Świąteczne ?

Patrząc za okno nie czujemy tego , że rozpoczął się listopad czyli tak na prawdę ostatni miesiąc ,który jest spokojny .

Co to znaczy spokojny ? Już Wam tłumaczę.

Gdy przywita nas Grudzień to zacznie się bieganina .W sklepach będą makabryczne kolejki do kas ,tłok ludzi w sklepach to też nie unikniony widok .Do tego dorzućmy też to ,że półki sklepowe zaczną świecić pustkami i może okazać się ,że ciężko będzie zdobyć nam prezenty o których marzą nasi najbliżsi. Ja nie przewiduję a stwierdzam teraz fakty .Pomyślcie i przypomnijcie sobie jak wygląda centrum handlowe w grudniu a jak w listopadzie? ,okej umówmy się w jego pierwszej połowie bo im bliżej grudnia tym zaczną się przepychanki sklepowe .

No właśnie więc jeśli chcemy zrobić zakupy z dekoracji Świątecznych czy prezentów na spokojnie przed Świętami to wydaje mi się ,że LISTOPAD TO DOBRA PORA NA NIE .  

Ja tak lubię ,lubię chodzić na spokojnie ,powoli ,oglądać sobie te Świąteczne dekoracje ,świecidełka ,tą czerwień i złoto .Daje mi to frajdę Nie wyobrażam sobie tego w takim popłochu .Nie chcę też aby moja wyprawa na zakupy Świąteczne kończyła się makabrycznym bólem głowy i zmarnowanym xxx czasem na stanie w kolejki gdzie jak rozejrzę głowę to widzę nerwowych ludzi spoglądających na zegarki .

Kolejna rzecz jest taka ,że ja już w Listopadzie też zaczynam tworzyć klimat nadchodzących Świąt co prawda robię to powoli na raty czyli najpierw pojawiają się jakieś światełka co daje radość ,potem dodaję dekoracje i znów wszystko fajnie cieszy oko  a na końcu ubieramy nasze drzewko Świąteczne i wtedy już jest na maksa pięknie więc no nie wyobrażam sobie aby w grudniu dopiero wyjść do sklepów na zakupy .

Grudzień wolę spędzić na spokojnym odliczaniu do tych pięknych dni .Zamiast gonić po sklepach wolę np.  posiedzieć z rodzinką  i obejrzeć coś fajnego pijąc kakao w fajnych kubasach otulając się ciepłym kocem .

A jak to wygląda u Was ? Kiedy zaczynacie robić pierwsze zakupy Świąteczne ? Napiszcie w komentarzu . 

mde
mde

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.