Przemyślenia

 Filmy Świąteczne na wieczory Netflix-TOP 10 -WPISBLOGMAS NR.4

By

 Filmy Świąteczne na wieczory Netflix-TOP 10 -WPISBLOGMAS NR.4

 

Hoł, hoł, hoł! Święta zbliżają się coraz większymi krokami. Na pewno każdy z Was już rozpoczął oglądanie filmów ,które wprowadzają w Świąteczny nastrój . Jeśli szukacie fajnych ,ciepłych ,romantycznych a zarazem i wesołych filmów to ten wpis jest dla Was .

Przygotowałam mój top 10 fajnych filmów, które z pewnością wprawią Was w świąteczny nastrój.

 

1 ŚWIĘTA Z TOBĄ 

Wypalona gwiazda popu Angelina ucieka do małego miasteczka w stanie Nowy Jork, aby spełnić marzenie młodej fanki. Tam znajduje nie tylko inspirację do ożywienia swojej kariery, ale też szansę na prawdziwą miłość.

2.CHRISTMAS MADE ORER -ŚWIĘTA NA ZAMÓWIENIE 2018R 

Architekt Steven zatrudnia świąteczną specjalistkę, aby pomogła mu zorganizować idealną wigilię. Ma nadzieję na poprawę rodzinnych relacji.

 

3 PREZENTY Z NIEBA 2020R 

Podczas prac służących zamknięciu tropikalnej bazy lotniczej i zakończeniu świątecznej tradycji pryncypialna asystentka kongresmenki zakochuje się w dowódcy jednostki.

4.ŚWIĄTECZNY RYCERZ 

Średniowieczny rycerz trafia do czasów współczesnych i zakochuje się w nauczycielce.

5.THE HOLIDAY 2006R

Dwie nieznające się kobiety, aby uciec od problemów, postanawiają na święta zamienić się domami. Iris przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś.

 

6. CHERISTMAS WONDERLAND 2018R

„Heidi (Osment), która początkowo opuściła swoje małe miasteczko Pleasant Valley z marzeniem, że pewnego dnia zostanie odnoszącą sukcesy malarką, zawiesiła swoją własną sztukę, aby osiągnąć sukces jako kuratorka galerii sztuki. Teraz, na tydzień przed wielkimi świętami Bożego Narodzenia w galerii musi wrócić do domu, by zaopiekować się siostrzeńcem i siostrzeńcem. Staje twarzą w twarz ze swoją licealną miłością, Chrisem, obecnie nauczycielem, który nie może sobie poradzić po tym, jak w ostatniej chwili musi znaleźć nowe miejsce na bal sylwestrowy Heidi oferuje mu pomoc i razem odkrywają piękne miejsce do tańca, doskonale oddające ducha Bożego Narodzenia, zwane Farmami Krainy Czarów. Im więcej czasu Heidi spędza w Pleasant Valley dekorując świąteczną śnieżkę, tym bardziej czuje się zainspirowana do rozpoczęcia malowania Zbliżające się święta Bożego Narodzenia sprawiają, że Heidi staje się rozdarta między życiem, które zbudowała w mieście, a życiem, którym jest zaskakująco oczarowana w Pleasant Valley, oddając się swojej prawdziwej pasji”.

7. RANDKI OD ŚWIĘTA 2020 

Sloane  i Jackson nienawidzą świąt. Są singlami i zawsze kończą przy stole dla dzieci albo z żenującą osobą towarzyszącą na karku. Zrządzeniem losu tych dwoje nieznajomych poznaje się w wyjątkowo nieudane Święta Bożego Narodzenia. Wówczas postanawiają oni, że będą swoimi partnerami od święta przez następny rok. Wspólna niechęć do świąt i deklarowany brak zainteresowania sobą nawzajem sprawiają, że są dla siebie idealnymi osobami towarzyszącymi. Prowadzi to do przezabawnych i prowokatorskich wygłupów. Gdy jednak rok pełen absurdalnych obchodów świąt dobiega końca, Sloane i Jackson odkrywają, że podoba im się wspólne robienie znienawidzonych rzeczy.

8.W ŚNIEŻNĄ NOC 2019R

Trzy historie o niespodziewanej miłości splatają się ze sobą podczas burzy śnieżnej w Boże Narodzenie.

9.ŚWIĄTECZNY KALENDARZ 2018R 

Utalentowana, ale sfrustrowana fotografka dostaje w prezencie świąteczny kalendarz, który zdaje się przepowiadać przyszłość.

 

 

10. ŚWIĄTECZNY KSIĄŻE 2017R 

Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed świętami – zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem.

 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.