Przemyślenia

Jesteś bardzo silna i zasługujesz aby mieć swoje maleńkie, typowo babskie radości czyż nie !

By

Jesteś bardzo silna i zasługujesz aby mieć swoje maleńkie, typowo babskie radości czyż nie !

Każdego dnia ,wieczora ,przed snem itd myślimy . Skupiamy się na ważnych dla nas rzeczach . Każdego też dnia nasze potrzeby to temat naszych dzieci ,naszego partnera ,rodziny . Co dziennie myślimy jak sprawić im radość , codziennie skupiamy się na tym aby nasi najbliżsi byli szczęśliwi. A jak często skupiamy nasze myśli na naszej osobie ? Jak często myślimy o swoich potrzebach ? swoich radościach ? No właśnie …
Kochana spróbuj czasem skupić się przez dłuższą chwilę nie tylko jak każdego dnia na rodzinie ,dzieciach ,partnerze ,pracy ,kasie itd a na małych rzeczach, które dają Ci tak po prostu radość. Rzeczach ,na które lubisz patrzeć , mówić o nich z radością w głosie .
Jeśli lubisz dekorować dom to rób to i ciesz się tym ogromnie ,ciesz i nie żałuj uśmiechu  a jeśli lubisz mieć podkreślone mocniej oko to do dzieła, pomaluj je a potem patrz często w lustro i czuj się fajnie.
Jeśli natomiast lubisz świece ,ich klimat to kupuj i zapalaj je sobie kiedy chcesz .Jeśli natomiast radość daje Ci kawa w dekorowanym kubeczku i lubisz mieć ich wiele to do dzieła .Mogę tutaj wymieniać i wymieniać przykłady ale chyba nie muszę bo wiesz kochana o czym mówię prawda .Każda z nas ma coś takiego co lubi i co sprawia jej radość .Różnica jest taka ,że nie każda z nas dba o swoje dobro i swoje potrzeby a to jest błędem .
Kochana znajdź coś co daje radość Tobie i tylko Tobie .
Nie jako mamie czy partnerce tylko Tobie kobiecie, coś co jest dla Ciebie i staraj się czerpać z tego jak najwięcej uśmiechu.
Każdego dnia jesteś mamą, partnerką i każdego dnia starasz się aby Twoi bliscy byli szczęśliwi i aby niczego im nie zabrakło.
Bierzesz na klatę to co życie daje każdego dnia, stawiasz czoło każdej przeciwności.
Jesteś bardzo silna i zasługujesz aby czasem mieć swoje maleńkie, typowo babskie radości czyż nie ! 😘🤜🤛
😘
sdr

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.