Przemyślenia

WPISBLOGMAS – Nowy etap rozwoju bloga -Codzienny wieczorny wpis 

By

WPISBLOGMAS – Nowy etap rozwoju bloga -Codzienny wieczorny wpis 

Mamy pierwszy grudnia .Na prawdę to się dzieje ,magiczny miesiąc się rozpoczął a z nim dla mnie zawsze też rozpoczyna się magia nadchodzących Świąt .😍

Ze mnie jest prosta ,zwykła dziewczyna ,którą bardzo cieszą maleńkie rzeczy takie jak światełka na oknie ,smak pierników .Oj tak mogłabym je jeść bez końca i całym rokiem . Widok tej czerwieni ,świecidełek ,dekoracji na mieście ,głos kolęd i te Świąteczne piosenki w radiu no kurcze mają one niesamowicie pozytywną moc oj mają .Czatowanie wieczorem aż dzieci zasną porządnie aby jako pomocnik Mikołaja zając się listami ,które dla niego napisały dzieci ,Przygotowywanie Mikołajek ,Świąt ,Wigilii ,dekorowanie mieszkania ,ubieranie choinki z najbliższymi i oglądanie xxx razy tych samych Świątecznych filmów .Tutaj Magdalena stój w tym wymienianiu i zrób polecajke filmową TATA KONTRA TATA CZĘŚĆ PIERWSZA I DRUGA .Jeśli nie oglądaliście to koniecznie musicie obejrzeć bo ten film jest mega fajny a łzy popłyną Wam same ze śmiechu oczywiście .

Na czym to ja skończyłam a właściwie może przestanę już z tym wymienianiem a przejdę do tego o czym miałam dziś do Was napisać bo piszę i piszę a jeszcze nawet nie zaczęłam a przecież ja to nie tworzę książki a mały wpis wpisblogmas . No właśnie ten temat chce ja dziś poruszyć bo mega to ważny dla mnie i radosny temat .

Grudzień to czas gdzie królują Vlogmasy i mega super to jest .Kiedyś nawet sama próbowałam swoich sił na kanale Youtube ale po dłuższej chwili mogę powiedzieć ,że to nie jest mój świat choć nie jedna osoba powiedziała mi że bardzo się tam nadaje .Co prawda mam gadanego to akurat wiem jak się nakręcę na jakiś temat ,który lubię to mogę gadać i gadać ale gadanie to nie jest mój konik a pisanie owszem .Pisać uwielbiam od zawsze .Jako dziewczyna szkolna zawsze lubiłam pisać rozprawki ,opowiadania ,wypracowania itd .Bardzo często moje prace też były czytane na głos przed klasą a ja mega dumna byłam wtedy .

Stąd też pomysł na mojego bloga aby pisać ,robić to co bardzo lubię ,co daje mi radość i taką odskocznie od wiecie codzienności ,problemów itd .Jednego czego mi w blogowaniu brakuje to bycia systematyczną .Tutaj mam kreche i to nie małą bo często sobie obiecuje ,że będę bardziej systematyczna w pisaniu a i tak nie jestem .Chodzi chyba o to ,że nie zawsze potrafię pisać .Czasem jest tak ,że biore laptopa ,zaczynam pisać a po chwili mnie to drażni i nie umiem złożyć myśli ,którą chce przekazać w słowa i wkurzam się odkładam laptopa i tyle .

Od pewnego czasu myślę nad czymś nowym dla Was ,nad tym aby być bardziej właśnie systematyczna i mieć dla Was więcej wpisów tym bardziej ,że wiem jak je lubicie bo wejść na stronę nie jest mało a to świadczy o tym ,że lubicie tutaj do mnie zaglądać i bardzo ,bardzo mnie to cieszy .Wiecie bez Was mnie nie ma .Żeby pisać muszę mieć dla kogo a ja chce o moich czytelników dbać .😍

mde

 

Wpisblogmas jeśli się uda to będzie kolejny etap rozwoju bloga do którego się przyczynicie . Przez cały grudzień zaczynając od dziś chciałabym Wam zamieszczać codziennie wieczorem nowy wpis .Tematy będą na pewno Świąteczne ale i z normalnego życia .Będą też polecajki ,inspiracje czyli przeróżne .Myślę też nad tym aby odświeżyć niektóre wpisy z kliku lat wstecz gdyż uważam ,że są warte aby przekazać Wam je raz jeszcze . Niektóre tematy są tak ważne ,że warto o nich mówić a w moim przypadku pisać kilka razy .Zgodzicie się ze mną prawda .

W komentarzu napiszcie też mi o czym chcielibyście przeczytać ,jakie tematy chcielibyście abym opisała . Jestem ciekawa Waszych pomysłów .

No więc kochani moi dziś pierwszego grudnia chciałabym zaprosić Was do odliczania razem ze mną do Świąt poprzez wieczorne wpisblogmasy 😍

Ale się cieszę ,nosz jak małe dziecko na ten czas ,tworzę coś nowego i może uda się ,że wniesie to coś dobrego nie tylko dla mnie ale i dla Was ,Trzymam mocno kciuki i do zobaczenia we wpisblogmasach .

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.