Przemyślenia

Moje pomysły na prezenty dla dzieci na Gwiazdora -WPISBLOGMAS NR.7

By

Moje pomysły na prezenty dla dzieci na Gwiazdora -WPISBLOGMAS NR.7

Każdy z nas kiedyś jako dziecko z niecierpliwością czekał na Mikołajki 6 Grudnia jak i na  Gwiazdora.

Pamiętam te czasy gdy byłam dzieckiem i przygotowując się do tego dnia pisałam listy do Mikołaja a ich pisanie sprawiało mi taką radość . Mogłam napisać w nim o swoich marzeniach ,mogłam narysować wszystko co chciałabym dostać .

Były listy ,było mleko i domowe ciasteczka, które piekliśmy z mamą a później to wyczekiwanie ,to odliczanie i ta niecierpliwość aby doczekać tego dnia i prezentu ach te dziecięce czasy chciałoby się czasem znów być dzieckiem .

Pamiętam siebie i dziś jako mamą mam tą cudowną możliwość patrzeć na moje dzieci ,na ich radość ,na to jak skupieni piszą listy jak proszą mnie abym je wysłała do Mikołaja .Widzę w nich małą siebie ..
Mikołajki ,Święta Bożego Narodzenia ,rozmawiamy o nich z dziećmi .Tłumaczymy jakie mają znaczenie ,czym są na prawdę ale wiadomo ,że dzieci to dzieci i dla nich prezenty są też mega ważne .
Dziś jako pomocnik Mikołaja chciałabym przedstawić Wam moje propozycje na Mikołajkowe i Świąteczne prezenty dla dzieci .
U dziewczynek w tym roku  co Was pewnie nie zdziwi królować będzie Schleich i koniki .Oj tak to są obecnie ulubione zabawki Martynki i Olivkii . Bawią się nimi na okrągło więc wiem też ,że prezenty im się nie znudzą po chwili .
Oprócz koników będą też fajne kosmetyki ,ubrania ,gry i pluszaki no i dla Martynki jej pierwsza taka dorosła torebka Calvin Klein .
 Ok no to zaczynamy przegląd zdjęciowy .Postaram się Wam pod zdjęciami zamieścić linki do zakupu ale niektóre rzeczy były kupione stacjonarnie więc nie wszystko będę mogła niestety Wam podlinkować .
HORSE CLUB BIAŁO-NIEBIESKI KONIK NR.42111 
HORSE CLUB ZESTAW PIKNIK NR.42467
HORSE CLUB AUTO Z PRZYCZEPĄ DLA KONI NR.42535
HORSE CLUB ZESTAW WYCIECZKOWY NR. 42533 
HORSE CLUB ZESTAW KUCUKÓW NR. 41432

GRA MONOPOLY JUNIOR -WERSJA DZIECIĘCA 
PLAYDOH 5 -PACK KUPIONY W KAUFLAND -BRAK LINKA 
ZESTAW BARBIE CHELSEA 
KONIKI PLUSZAKI KUPIONE W ERNSTING FAMILY -BRAK LINKA 
ZESTAW KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU BARBIE KUPIONE W KODIM -BRAK LINKA 

TOREBKA CALVIN CLEIN -KUPIONA W KAUFLAND 
BLUZKA GUESS KUPIONA W TKMAXX 

No to na tyle moich prezentów dla dziewczynek .Pora na nastolatka .Tutaj nie będzie zabawek gdyż Łuki woli już konkretne ubrania i FC BARCELONĘ więc to będzie u niego pod choinką .
KOMPLET PIŁKARSKI Z ROBERTEM LEWANDOWSKIM -KUPIONY STACJONARNIE 
KOSZULKA  SPOTKOWA FC BARCELONA 
MĘSKA TOREBKA FC BARCELONA 
T-SHIRT FC BARCELONA 

dav

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.