Przemyślenia

Jak nakryć stół na Wielkanoc-moja inspiracja 

By

Jak nakryć stół na Wielkanoc-moja inspiracja

W Wielkanoc duża część toczy się wokół stołu .Święta rozpoczynamy śniadaniem Wielkanocnym.

W Święta warto zadbać o odpowiednią oprawę tych chwil a taką oprawą między innymi jest właśnie stół Wielkanocny .

Dekoracja stołu Świątecznego sprawi, że wzrośnie nasz i gości apetyt bo wiadoma sprawa ,że w dużej części jemy oczyma , nasze potrawy będą też wyglądać jeszcze smaczniej gdy stół będzie odświętnie nakryty.

Jak powinien wyglądać Wielkanocny stół?

Przede wszystkim wiosennie czyli lekko ale i kolorowo .Tutaj nie musicie bać się kolorów bo na Wielkanocnym stole idealnie zaprezentują się kolory zielone ,żółte czy różowe .

Kolejny punkt pamiętajcie aby na stole nie zabrakło też i jakiegoś stroiku Wielkanocnego .

Trzy zadbajcie albo o piękny obrus albo fajne podkładki pod talerze a dzięki temu stół będzie wyglądał bardziej elegancko .

Na talerzu możecie też ułożyć ładnie udekorowane jajko w zajączka zajączka .Jak zrobić takiego zajączka to bardzo proste .Serwetkę ozdobną rolujemy i w środek rulonika dajemy jajko a potem zawiązujemy serwetkę ozdobną wstążką i gotowe .

Jajka bardzo ładnie będą się prezentowały jak podamy je na miseczce bądz talerzu udekorowanym albo rzeżuchą albo np. Dekoracyjnym sianku .

No a Sztućce i zastawa ?

Tutaj nie musisz kupować kochana zastawy w jakieś Wielkanocne wzory. Wystarczy jak postawisz na klasykę a dzięki temu naczynia oraz sztućce wykorzystasz na więcej okazji plus stół zdobić będą dekoracje jak i zastawa będzie zbyt kolorowa ,wzorzysta to może utworzyć się z tego miszmasz .Pamiętaj też aby zadbać o spójność, niezależnie jaki styl zastawy wybierzesz.

Plus Już nawet najmniejsze detale sprawią, że całość będzie bardziej oryginalna.

Dziś chcę pokazać Wam moją inspirację jak nakryć wielkanocny stół, aby był piękny i odświętny.

 

No i to tyle .Parę detali a stół Wielkanocny wygląda bardzo odświętnie .Kochani życzę Wam Wesołych ,spokojnych oraz pysznych Świąt .

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.