Nasz dom

Recenzja świeczek zapachowych HOME FRAGRANCE  – dlaczego warto je mieć w swoim domu?

By

Recenzja świeczek zapachowych HOME FRAGRANCE  – dlaczego warto je mieć w swoim domu?

 

Zacznijmy od tego ,że tak samo jak lubimy pięknie pachnące potrawy bądź płyny do kąpieli czy to aby nasze ubrania miały piękny zapach .Tak samo jak lubimy ładnie pachnąc bo wtedy nasze samopoczucie jest lepsze to tak samo przebywanie w ładnie pachnących pomieszczeniach naszego domku korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Unoszący się np. w salonie przyjemny zapach świec pozwala nam się lepiej zrelaksować ,odpocząć po męczącym dniu .

Pięknie pachnące i w eleganckim wieczku świece są też bardzo ładną dekoracją naszego domku .Idealnie sprawdzą się o każdej porze roku .Wiadoma sprawa ,że jesienią i zimą zapalamy je dużo częściej bo wiecie cozzy i te sprawy .. jednak wieczorki wiosną czy latem też są dobrą porą na to aby wieczorkiem czasem odpalić Netflix ,zapalić świece i poleżakować w fajnym odprężającym klimacie .

Dziś chciałabym podzielić się z Wami moją recenzją dotyczącą świeczek HOME FRAGRANCE które kupicie w Tedim.

Świece te testuje już od jakiegoś czasu i jestem bardzo na Tak dlatego stwierdziłam ,że pora aby polecić je Wam .

Dlaczego według mnie te świece zasługują na to aby je Wam polecić ?

  • Numer jeden zapach jest przepiękny i intensywny a to znaczy ,że zapalone świece czuć nie tylko w jednym miejscu gdzie się palą ale i w całym pomieszczeniu
  • Numer dwa wieczko czyli opakowanie tych świec jest skromne ale i eleganckie .Uważam ,że nadają się one również na prezent właśnie poprzez zapach jak i piękne wieczko .
  • Numer trzy nie wypalają się bardzo szybko i większa świeca nam na troszkę posłuży .
  • Numer cztery kolekcja świec Home Fragrance jest dostępna w wielu zapachach a to oznacza ,że każdy z nas na pewno znajdzie swój ulubiony zapach .Dostępne są m.in. zapach wanilii , słodkiej wanilii ,róży ,kokosu i kliku innych .
  • Numer pięć cena świec uważam nie jest wygórowana a bardzo rozsądna .

No to co przekonałam Was do ich zakupu i przetestowania ? A może znacie je już doskonale i podzielicie się w komentarzu swoją opinią ? Dajcie znać .

Jeśli wpis Wam się spodobał to będzie mi bardzo miło gdy go udostępnicie dalej ,skomentujecie oraz wiadomo zostawicie serducho .

 Na koniec raz jeszcze wspomnę , że te ładnie zapakowane świeczki zapachowe są niedrogim, ale bardzo fajnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby.

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.