Nasz dom

Przytulne wnętrze jesienią – moje proste sposoby 

By

Przytulne wnętrze jesienią – moje proste sposoby 

 

Mamy jesień ,co prawda pogodą przypominającą bardziej już tą deszczową i chłodniejszą ale są jeszcze i dni ze słońcem i gdy się rozejrzymy to ujrzymy oznaki jesieni nie tylko w kalendarzu ale i dookoła nas . Kolory nabierają pomarańczowych barw ,poranki stają się bardziej mgliste , mega chłodne i szare a popołudniami brak już tego pięknego słońca ..

Jedni z nas na jesień dekoracyjną w swoim domku są przygotowani ,inni już dekoracje mają gotowe a jeszcze inni myślą co by tutaj zmienić we wnętrzu swojej przestrzeni domowej aby nabrała ona jesiennego ,ciepłego klimatu . No i dla tych ostatnich jest właśnie dzisiejszy wpis choć polecam przeczytać go każdemu a nóż czy widelec jak to mówią może coś znajdziecie i dla siebie tutaj .

Zatem jak stworzyć przytulne wnętrze salonu bo o nim dziś mowa jesienią i nie wydając dużo hajsu oraz nie kombinując za bardzo ? Odpowiedz jest prosta .Wystarczy zupełnie parę tylko zmian a zaufajcie mi Wasz salon stanie się przytulnym ,jesiennym wnętrzem .

Po pierwsze sprawmy sobie na kanapę cieplutki koc najlepiej też właśnie w ciepłej barwie kolorystycznej takiej jak pomarańcz, brąz czy beż ,który będzie nas otulał szarymi ,chłodnymi popołudniami .

Do koca oczywiście dopasujmy też fajne ,dekoracyjne poszewki na poduszki z motywem jesiennym . Uwierzcie mi tak ozdobiona kanapa to duża część przytulności naszego salonu .

Na stolik kawowy ,parapet okna ,komodę postawmy wrzosy ,które oczywiście kojarzą się z czym ? z jesienią właśnie a jeśli nie lubicie wrzosów to postawcie na jakieś inne jesienne kwiaty np. suszone kompozycje kwiatowe albo trawę pampersową i gotowe .

Następny krok bez którego ja nie wyobrażam sobie jesienią salonu to świece ,świecie i świece ,które mają cudny zapach dyni bądź jabłka albo wanilii .. Tutaj muszę przyznać ,że ja świecie mam i korzystam z ich cudowności w każdej porze roku jednak jesienią sięgam po nie znacznie częściej .

Na koniec oczywiście parę dyń ,które możecie poustawiać sobie wszędzie czy to na komodzie ,parapecie ,półce ,stoliku itd . Wasz też wybór czy będą to prawdziwe dynie czy sztuczne ,dekoracyjne .

A teraz zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie siebie z kubkiem pysznej herbatki i Wasz salon urządzony z tymi kilkoma prostymi poradami ? Jest pięknie i cieplutko prawda .

No to cieszę się ,że mogłam pomóc .Dodatkowo kochani moi hajs który wydaliście na te dekoracje nie pójdzie na marne bo za rok możecie nimi znów ozdobić salon .Gwarantuję Wam ,że jeśli nie gonicie za trendami tylko tym co Wy lubicie i tych dekoracji nie będziecie widzieć rok to uwierzcie mi ,że się stęsknicie i po roku będą Was cieszyć jak nowe .Pewnie coś tam sobie dokupicie ale większość już będziecie mieli .

  • Dynie dekoracyjne są ze sklepu Nananuna 
  • Wrzosy Kaufland
  • donica Ikea
  • Koc oraz poduszki Amazon.de
  • Świece DWHOMECANDLES

Jeśli wpis Wam się podoba to zapraszam do odwiedzenia mojego Instagrama i zostawienia obserwacji .Klikając w poniższy link już na nim jesteście .Buzka .

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.