Przemyślenia

Pierwsze zestawienie filmowe idealne na wyczekiwanie Świąt

By

Hej hej kochani .Przybywam do Was z kolejnym Świątecznym wpisem .Dziś będzie moja inspiracja na 7 tytułów filmów Świątecznych dla całej rodziny ,które my już obejrzeliśmy i są świetne dlatego musicie koniecznie obejrzeć je i Wy ..

Poleniuchować sobie na kanapie lubi chyba każdy prawda .Dlatego przybywam aby polecić na rodzinne leniuchowanie fajne filmy ,które zaciekawią i dorosłego i mniejszego .

Filmów o tematyce Świątecznej nie brakuje i zapewne na jednym wpisie tej tematyki nie zakończę .Dziś pierwsze zestawienia filmowe idealnie nadające się na to aby złapać w dłoń kubek kakao ,posadzić obok familię, zrobić fajny klimat ze świec i oglądać .

No to co zaczynamy .

NUMER 1 – KRONIKA ŚWIĄTECZNA -Przecudowny film .

Rodzeństwo przypadkowo rozbija sanie św. Mikołaja, a następnie wraz z nim wyrusza w pełną przygód podróż, by uratować Boże Narodzenie.

TUTAJ ZWIASTUN 

NUMER 2 -KRONIKA ŚWIĄTECZNA CZĘŚĆ 2 

Kate Pierce, teraz jako nie mała dziewczynka a cyniczna nastolatka znowu niespodziewane spotyka się ze Świętym Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik grozi, że pozbawi wszystkich Świąt… na zawsze. Czy Kate Pierce znów pomoże Mikołajowi uratować Święta ?

TUTAJ ZWIASTUN

NUMER TRZY – PIERWSZA GWIAZDKA 

Osioł, owieczka i gołąb podążają za gwiazdą i dzięki stają się świadkami narodzin Jezusa. Ich droga jest niebezpieczna ale dzięki temu ,że są Jezus rodzi się bezpiecznie .

TUTAJ ZWIASTUN 

NUMER 4 -SHELBY 

Piękny film opowiadający o przyjaźni chłopca z wiernym jego przyjacielem psem ,który wpada w niemałe tarapaty .

 

NUMER 5 -RENIFER NIKO RATUJE ŚWIĘTA 

Mały Niko chce odnaleźć ojca, pracującego dla św. Mikołaja. A przy okazji musi stawić czoła wilkom, które postanawiają zabić wszystkie renifery z jego zaprzęgu. Da się? Da się.

NUMER 6 -TATA KONTRA TATA 

Wojna domowa między ojcem a ojczymem rozpoczyna się, gdy ten pierwszy chce wrócić do dzieci i swojej byłej kobiety .Uwierzcie ,że będziecie płakać ze śmiechu z tego co tam się dzieje .

TUTAJ ZWIASTUN 

NUMER 7 -TATA KONTRA TATA 2 

Ojczym ,ojciec ,tata ,teść ,dzieci ,kobiety ,cała rodzina spędza wspólne Święta .Czy wybuchnie katastrofa ? A może się uda ? .Kontynuacja części pierwszej filmu Tata kontra tata .

TUTAJ ZWIASTUN

Na dziś to tyle .Niebawem pojawi się kolejny wpis z nowymi tytułami sprawdzonych przez nas filmów ,które są godne polecenia dla Was .😍😘

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.