Perełki

Hoł hoł hoł … Mikołaj Mamiti przedstawia prezentownik Świąteczny.

By
Jeju jak ja się cieszę ,że w końcu mi się udało, mam wszystkie prezenty dla dziewczynek i mogę Wam pokazać mój Świąteczny prezentownik. 

Nastolatek to osobny temat bo tutaj zabawek już nie ma .Zabawki zamieniły się w gadżety oraz modne ubrania czy kasiorkę.

 

 

W tym wpisie będę pisać o zabawkach ,które zawitają u nas na Mikołajki i pod choinką . Więc do dzieła Hoł hoł hoł … Mikołaj Mamiti przedstawia 

TOP prezentów na mikołajki i Święta .

Prezenty nie ukrywajmy to dla dzieci załawcza małych najważniejsza część wyczekiwania Świąt.  Piszą listy do Mikołaja ,cieszą się ,że pod choinką znajdą swoje wymarzone zabawki .Dla rodziców ta część już jest niekoniecznie taka super Załawcza gdy dzieci mają pełno zabawek i nie chcemy aby kolejna trafiła po 5 minutach w kąt .Dlatego warto słuchać dziecka ,patrzeć czym bawi się dłuższy czas ,no i zerknąć na list do Mikołaja .

Co roku my rodzice zadajemy sobie trudne pytanie: Co kupić naszemu dziecku pod choinkę?  W wyborze nie pomagają nam sklepy z zabawkami bo oferują niezliczone ilości przedmiotów i my przez to mamy mętlik w głowie .

Aby oszczędzić sobie nerwowych chwil pod presją goniącego czasu i poszukiwań warto już wcześniej rozejrzeć się za odpowiednimi prezentami.

Ja dziś przybywam do z pomocą i pierwszym prezentownikiem Świątecznym .

NUMER 1 -MEGA BLOCKS PAW PATROL 

Jest to super połączenie dla mnie bo dziewczyny uwielbiają i klocki i psi patrol a tutaj mają jedno i drugie .

Ja zestawy kupiłam na Amazon.de 

tutaj macie link PAW PATROL ZESTWA NUMER 1 

 

PAW PATROL ZESTAW NUMER 2 

 

Pod choinkę dostaną dziewczynki bazę czyli centrum dowodzenia ,którą zamówiliśmy na My Toys

NUMER 2 -BAZA PAW PATROL MEGA BLOCKS 

Tutaj macie linka BAZA PAW PATROL .

 

 

NUMER 3 – PUZLE PAW PATROL .-

PUZZLE SKYE AMAZON

PUZZLE PAW PATROL THE MOVIE 

 

NUMER 4 -PLAYDOH

PLAYDOH AMAZON 

 

NUMER 5 -KSIĄŻKI PAW PATROL

BUCH ZUM FILM AMAZON 

RATSELN MIT DEN SUPERHUNDEN AMAZON

 

NUMER 6 -KSIĄŻKI NIESPODZIANKI Z PAW PATROL – ZESTAW ZAWIERA NAKLEJKI ,DUŻY POSTER DO POKOLOROWANIA ORAZ INNE KSIĄŻECZKI W ŚRODKU .KUPIŁAM JE W LIDLU .

 

Juhuuu udało się . Wpis prezentownika Świątecznego jest już do Waszego wglądu . Może Mikołaj Magdalena Was czymś zainspiruje . Koniecznie dajcie znać o tym w komentarzu .Macie linki więc możecie od razu klikać i zamawiać .

Myślę też aby utworzyć Wam wpis oczywiście z namiarem na sklepy zabawek hiciorów z naszego domu bo często pytacie gdzie co kupiłam .Dlatego chcę abyście mieli taką ściągawkę i gdy coś Was zainteresuje to klik i będziecie wiedzieć skąd co i za ile .Co o tym sądzicie ? Napiszcie w komentarzy czy chcecie taki wpis .

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.