Nasz dom

Jeśli uwielbiasz stylowe aranżacje w swoim domku to koniecznie sięgnij po obrazy .

By
Ahoj ❤️ Doczekałam się. Te obrazy z Ikea mam już od pewnej chwili w domku ale no nie mogłam się zdecydować czy powiesić je na jakiś półkach czy po prostu na ścianie.
Do tego kolejne pytanie ściana ma zostać biała czy pomalować ją na taki sam brąz jak mamy ścianę pod telewizor aby zrobić kontrast z białymi ramkami . 😁
 Pewnego dnia byliśmy w Action zobaczyłam tam mega tanie ,fajne półeczki i tak już zostało.  Wojtuś bohater naszego domciu mi je powiesił a montując je na ścianie użył słów wiecie kochane me kobietki jakich … pamiętaj aby nie kłaść dziś nic na nie ,niech klej dobrze wyschnie -to były słowa mojego mężczyzny .Jeny no co ja zrobię ,że to tak kusi ,że muszę od razu no. Ale okej powiesił je wieczorem więc dałam radę ,wytrwałam do rana .
Teraz tadammm nadszedł czas aby pokazać Wam obrazy z IKEA, które wiedziałam, no wiedziałam jak tylko je zobaczyłam , że idealnie wypełnia tą pustą ścianę nad  naszą kanapą 😍❤️💯
W zestawie macie 8 gotowych do powieszenia plakatów. 😁💪  Tak właśnie bo to nie są to same plakaty a gotowe już do powiedzenia obrazy w ramkach. Przeważnie jak zamawiamy sobie z jakiegoś sklepu obrazy no to są to plakaty do których musimy jeszcze dobrać odpowiednio i kupić ramki a tutaj Ikea brawo Ty bo mamy już gotowca .
Taki zestaw i masę innych znajdziecie w Ikea od 34,99€ więc myślę cena super 😍😍😍
Zatem jeśli uwielbiasz stylowe aranżacje w swoim domku talk jak i ja to koniecznie sięgnij po obrazy . Obrazy do salonu to doskonały sposób na podkreślenie myślę prawie każdego wnętrza obojętnie czy to salon czy sypialnia czy kuchnia albo pokój dziecka . Szeroki ,dostępny w sklepach wybór motywów, kolorów i rozmiarów pozwoli na idealne aranżacje każdego wnętrza domku .

Na dziś to tyle co chciałam Wam pokazać z naszego domku .😍😘

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.