Perełki

Perełki z Tedika -alternatywa na deszczowy dzień oraz super zajęcie dla dzieci .

By

Perełki z Tedika -alternatywa na deszczowy dzień oraz super zajęcie dla dzieci .

Otóż tym. 🙉🙈  A mieliśmy wejść tylko po kartki do rysowania no ale z tego sklepu nie da się wyjść z jedną rzeczą nosz to jest niemożliwe . 🤫
Uwielbiam ten sklep. Za parę euro można kupić mega dużo fajnych rzeczy czy to do domu czy to dla właśnie dla dzieci. 😍
Dziś chciałabym pokazać Wam jakie perełki dla dziewczynek złowiliśmy w tym sklepie .Jeśli Wasze dzieci lubią zabawy z naklejkami ,klejem ,wycinanie to uwierzcie mi ,że te zestawy do bastlowania sprawią im ogromną radość .
Takie zestawy warto mieć w swoim domu jako pomysł na spędzenie czasu gdy np.deszcz za oknem kolejny dzień a dzieci wołają …mamo nie mam co robić !!.. albo gdy potrzebujemy chwili dla siebie .Dzięki nim dzieci mają super zajęcie, deszcz już nie jest tak straszny a i mama parę chwil dla siebie .
Te zestawy to też świetna okazja aby wspólnie z dzieckiem fajnie spędzić czas .
Zacznę najpierw od tego dlaczego warto zachęcać dziecko i rozwijać w nim kreatywne zabawy  .
Dają one dzieciom naprawdę wiele ,rozwijają ich wyobraźnię ,wywołują radość na ich buźkach .Czy jest coś cenniejszego ,piękniejszego niż widok uśmiechu na twarzy naszego dziecka?  Ja  bardzo lubię patrzeć jak moje dzieci bawią się w wyklejanki , naklejanki itd .Uwielbiam patrzeć jak na zwykłej kartce tworzą coś cudownego .
Pomagają budować w nich wiarę w siebie .Gdy naszemu dziecku uda się samodzielnie krok ,po kroku np. zbudować samolot albo stworzyć króliczka cieszy się niesamowicie ,że zrobiło to samodzielnie ,że potrafi . Tutaj znów wracam do tej radości  a wiadomo ,że szczęśliwe dziecko to szczęśliwy dom .
Takie zabawy rozwijają w nich chęć do próbowania ,odkrywania ,działania .Dzięki takiej zabawie w dzieciństwie dużo łatwiej będzie im próbować też w świecie dorosłym .
Takie jak i wiele innych zestawów do kreatywnej zabawy naszego dziecka znajdziecie w Tedim a ich cena to od 1 do 2 euro więc bardzo myślę fajna .
Zestawy te są w większości bardzo proste do zrobienie ,że nasze dzieci świetnie z nimi sobie dadzą radę . Oczywiście jest to też fajna okazja aby zrobić jakiś np.jeden zestaw razem z dzieckiem i spędzić z nim wspólnie czas i świetnie się przy tym bawić .
A oto poniżej zdjęcia naszych perełek dla dziewczynek .

Podsumowując powiem krótko musicie te zestawy przetestować bo na prawdę warto .

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.