Nasz dom

Ściana za kanapą jako dobre miejsce dla dekoracji wnętrz

By

Ściana za kanapą jako dobre miejsce dla dekoracji wnętrz

Jeśli brak Ci pomysłu na pustą ścianę za kanapą to ten wpis jest właśnie dla Ciebie .Przybywam aby pokazać Ci dziś moją inspirację na jesienną dekorację ściany za kanapą ale nie tylko .

Ciekawym pomysłem na udekorowanie ściany za kanapą może być 

  •  fototapeta jednak nie każdy je lubi ze względu na wielkość
  • .kolejny pomysł to ścianka ceglana ,która na pewno bardzo ładnie będzie się prezentować .Może być ona w bieli ,brązie .To już kwestia Waszego wyboru
  • następny pomysł bardzo ładnie się prezentujący to duże zdjęcia rodzinne w ozdobnych ramkach .Fotografie rodzinne w salonie myślę ,że będą prezentować się bardzo ładnie i można je właśnie powiesić nad kanapą .
  • ostatnim moim pomysłem jest udekorowanie ściany plakatami dekoracyjnymi ,które coraz częściej są wykorzystywane do dekoracji wnętrz czy to w salonie ,kuchni czy pokoju dziecięcym .
Patrząc na zdjęcie domyśliłaś się już pewnie ,że dziś mowa będzie właśnie o plakatach .Na rynku sprzedażowym jest dostępna masa różnych plakatów  .Są gotowe też już prosto do zawieszenia jak i plakaty do których możecie sobie sami dobrać pasujące ramki .

Tematyka plakatów jest tak obszerna ,że gwarantuje każdemu dopasowanie do jego wnętrza domku .Wielkości też są przeróżne a to oznacza ,że możecie sobie zrobić ściankę z wielu plakatów albo np.trzech dużych .Kwestia tego co lubicie .

Ceny plakatów w sprzedaży internetowej są różne wahają się od 40euro za kilka w pakiecie małe i duże do nawet 200e za kilka plakatów .

Jednak plakaty dekoracyjne np. o tematyce jesiennej bo o niej dziś mowa możemy stworzyć sobie sami i to gwarantuje ,że będzie dużo bardziej cieszyło .

Nasza natura ,otaczający nas świat jest przepiękny wystarczy tylko go dostrzec ,chwycić aparat w dłoni i cyknąć fotki a potem znaleźć odpowiedniego fotografa .który nasze zdjęcia zamieni w super plakaty ,które razem z dobrze dobranymi ramkami zamienią naszą pustą ścianę nad kanapą w ciepłą ,klimatyczną ścianę .

Plakaty możemy powiesić same na ścianie a możemy też wykorzystać do tego specjalne półki do dekoracji .

Gwarantuję ,że plakaty przedstawiające pejzaże naszej pięknej ,złotej jesieni  wniosą do wnętrza piękno i pomogą stworzyć w domku atmosferę sprzyjającą naszemu relaksowi.

A oto teraz moja inspiracja na jesienną ścianę nad kanapą 

Ja wybrałam sposób powieszenia plakatów na półce dekoracyjnych ponieważ chciałam ścianę dodatkowo ocieplić małymi dekoracjami a ta specjalna półka dała mi taką możliwość .

Koniecznie w komentarzu napiszcie mi jak Wam się podobają moje plakaty oraz ściana .

dav
dav

 

A teraz moje zdjęcia bez ramki czyli jak powstały plakaty dekoracyjne . W ich pomocy pomógł mi zakład fotograficzny RINGFOTO . To tutaj zdjęcia zamieniły się w plakaty .Wydrukowane zostały na specjalnym papierze do właśnie plakatów ,nie jest to papier fotograficzny jak do zwykłych zdjęć .Uwaga aby zdjęcia mogły nam tworzyć plakat dość sporej wielkości muszą być wykonane bardzo dobrej jakości w innym przypadku będą mało ostre .

UWAGA OBRAZY SĄ CHRONIONE PRAWAMI AUTORSKIMI CO OZNACZA ZAKAZ ICH KOPIOWANIA I WYKORZYSTYWANIA DO WŁASNYCH CELÓW 

Jeśli spodobał Ci się wpis będzie mi bardzo miło jak go polubisz , skomentujesz a skakać do góry będę jak udostępnisz .

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.