Przemyślenia

Dziewczyno nadrobiłaś w życiu duży bałagan i często wracasz do tego co było ?!

By

Dziewczyno nadrobiłaś w życiu duży bałagan i często wracasz do tego co było ?!

Uwierz nie Ty jedna popełniłaś błąd ,którego żałujesz i nie potrafisz pogodzić się z tym co się wydarzyło  albo zadziałałaś emocjami ,pozwoliłaś aby one przejęły kontrole . Stało się i nie zmienisz tego ani nie wrócisz do tamtych chwil .Przeszłość jest tym co było i nie powróci a nowy każdy dzień nie sprawi ,że zapomnimy ale sprawi ,że będziemy uczyć się dalej żyć .Ból , żal do siebie nie zniknie ale z czasem nauczymy się z nim żyć .

Każdy z nas żyje inaczej ,żyje po swojemu .Każdy z nas inaczej się ubiera ,wygląda ,inaczej odżywia . Każdy z nas jest inny ale wszyscy czasem bywamy tacy sami i bywają chwile gdy mamy dość ,czujemy się bezsilni ,zażenowani ,gniewni i tez czasem przeklinamy bądź wybuchamy o pierdołę .To jest zupełnie normalne .😉 Tego nie zmienimy bo taka nasza natura .

Każdy z nas przeżył w życiu sytuację ,której się wstydzi ,każdy z nas zrobił coś o czym nie chce głośno mówić . Życie nie zawsze jest uśmiechem, pięknym słońcem .Czasem bywa mokrą poduszką , ciężkim oddechem .

 

Możemy pracować nad sobą ,swoim charakterem ,próbować stawać się lepszą ja ale czasem i tak nadejdzie taki dzień gdzie uniesiony głos czy zrobimy coś czego potem będziemy żałować bo tak wygląda życie. 😘

Więc dziewczyno nie czuj się gorsza ,ze dziś wybuchłaś bo to prostu widocznie to nie był Twój dzień .

Uwierz wiem co znaczy czuć się do du**py i co to znaczy walczyć o to aby lepsze jutro nastało oraz uczyć się żyć z ogromnym bólem w sercu . Może kiedyś Ci o tym opowiem .

Na razie Odpocznij jestem z Tobą nie jesteś sama.❤️👋  

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.