Nasz dom Przemyślenia

Kubeczkowelove -moja kolekcja kubków

By

Kubeczkowelove -moja kolekcja kubków

Dziś we wpisie różnorodna gama kubków przeznaczonych do codziennego jak i gościnnego użytku. Ten wpis to chyba dla mnie jeden z ulubionych .Co prawda ja uwielbiam tworzyć każdy wpis dla Was ale kubeczki to wiadoma sprawa moje love ,kubeczkowelove i ich prezentacja dla Was to dla mnie ogromna radość .

Jako ,że często zadajecie mi pytanie gdzie kupione kubki ,skąd tak śliczne kubki ?? i ja widzę ,że temat kubeczków interesuje nie tylko mnie postanowiłam ,że kiedyś stworzę taki właśnie kubeczkowy wpis i te kiedyś nadeszło właśnie dziś .

Zatem zapraszam Was na prezentację zdjęciową kubków oraz filiżanek ,które przeznaczone są w większości do codziennego użytku ale są też tutaj kubki ,które służą mi do zastawy gdy spodziewam się gości .

Kubeczków Świątecznych z Bożego Narodzenia czy Wielkanocy tutaj nie zobaczycie no bo też mam sporą kolekcję i jak bym miała pokazywać wszystkie kubki to wpis byłby bardzo długi i nie wiem czy wytrwalibyście do końca dlatego podzielę sobie ten temat na kilka wpisów .

Na koniec artykułu oczywiście napiszę Wam gdzie kubki kupione no bo to interesuje Was najbardziej jednak jest to kolekcja zbierana z dłuższego czasu i nie wiem jak z dostępnością ich w sklepach ale sprawdzajcie może akurat uda Wam się nabyć Waszą perełkę .

Kubeczki które widzicie jako pierwsze są kupione w sklepie Sinsay  

 

Kubeczki które teraz obejrzycie zostały zakupione w Tedim 

Następne kubeczki to sklep Ernstings Family 

Kolejne kubki są z Rossmann 

Teraz czas na kubki zakupione w Pepco 

Następny kubek z filiżanką  oraz mały kubek z minnie to Zara home 

Pozostałe kubki zakupione na internecie na Amazon.de 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.