Nasz dom

Zapraszam Was do naszego małego ,białego domku i pokoju dziewczynek. 

By

Hejka zapraszam Was dziś do naszego małego ,białego domku i pokoju dziewczynek. 

Powiem Wam ,że jestem bardzo zadowolona z tego jak udało nam się urządzić ten pokój aby pomieścił dwie dziewczynki a jeszcze i jest w nim sporo luzu .Tjaaa matka gadaj se ..Luz jest ale jedynie na środku ,na dywanie bo każdy róg i każde miejsce pod ścianą zajęte .

Od czego by tutaj Wam zacząć kurde no nie wiem bo wszystko mi się w nim podoba no.Dobra zacznę od wyrka znaczy królewskiego na pierwszy Żut oka wcale nie dużego ale po rozłożeniu normalnie ej dziewczynki mają wyrko większe niż staruszkowie . 

Wybierając łóżko rozmyślaliśmy nad albo piętrowym albo dwa w jednym czyli wysuwanym na noc łóżku .Jedno i drugie miało dla nas sporo zalet jednak wygrało łóżko Brimnes z Ikea .Jest dla nas super rozwiązaniem . Więcej o nim pisałam TUTAJ Czasem mała zmiana okazuje się tą ogromną zmianą.-BRIMNES IKEA

Linkuś do łóżka w Ikea Niemcy 

Linkuś do łóżka w Ikea Polska 

Oglądając to łóżko przed jego zakupem takie surowe ,całe białe wydawało mi się takim dorosłym łóżkiem ale wiedziałam ,że troszkę główką popracuję , coś pomyśle , poszukam w sklepach i będzie super .No i nie myliłam się fajowe poduchy i narzuta dodały mu  dziewczęcego uroku a różowa okleina na szufladach akcent dziewczęcy .Powiem Wam ,że bardzo ale to bardzo podoba nam się to łóżko .

Poduszki oraz narzuta kupione w Jysk .

Okleina na Amazon.de

Łóżko Ikea

Pościel na Amazon.de

Teraz jak już jesteśmy na ścianie z łóżkiem to kolej pokazać Wam te półeczki wiszące nad nim . Te półeczki zdały egzamin bo fajnie wypełniły pustą ścianę .No i oczywiście jako ,że w pokoju króluje biel bo ściany białe , meble białe itd to dodatki są w różowym kolorku .

Napiszcie w komentarzu jak Wam się podoba ten róż .

Ramki na zdjęcia oraz tablica korkowa kupione w Action

Doniczka Ikea

Kwiatki ,tulipany Amazon.de

słuchawki Amazon.de

Obrazki baletnice w ramkach Yokodesing

No to co lecimy dalej .Obok łóżka na ścianie jest ogromna naklejka Baletnica od Yokodesing .Polecam bo jakość wykonania na 10 punktów ja dam 15 !.. Zamówiona z Polski i bez problemu wysyłka do Niemiec . 

Na dole obok łóżka stoi domek do zabawy dziewczynek Lundby Haus.

Lampka kwiatuszek z Ikea .

Yeah ..Przechodzimy teraz do biureczka i krzesełek .Tematu , który bardzo lubię bo uważam ,że udało nam się z Wojtusiem świetnie urządzić kącik do nauki dziewczynek .To miejsce stało się w pokoju ich ulubionym .Stale przy nim przesiadują .

Na początku Wojtuś był za tym aby kupić dwa osobne biurka bo to zawsze można rozdzielić albo jak kiedyś zmienimy mieszkanie i dziewczynki będą miały osobne pokoje to nie będzie problemu z burkiem .Jednak ja byłam za tym aby kupić to podwójne biurko Alex z Ikea .Po prostu szukając inspiracji na kącik z biurkiem dla dziewczynek trafiłam na pewien profil gdzie zobaczyłam to biurko i wiedziałam ,że to będzie strzał w dyszkę .Pojechaliśmy sobie do Ikea je obejrzeć i serio nam się spodobało .Wiedziałam też ,że je lekko przerobimy i dodamy różowy akcent więc na pewno dziewczynką też się spodoba i nie myliłam się .Przy biurku spędzają bardzo dużo czasu ,podobno to ich biuro haah. Jeśli chcecie zobaczyć metamorfozę biurka to klik i jesteście we wpisie w którym pokazuję to dokładnie .

Tutaj macie link do zakupu biurka w IKEA POLSKA 

Tutaj macie linka do zakupu biurka w IKEA NIEMCY 

Teraz pora na okno .Biurko stoi pod oknem i bardzo mnie to cieszy bo dziewczynki mają najlepsze światło do nauki czy rysowania . Na oknie powieszone są zasłony i białe firanki .Do niedawna były same zasłony ale jakoś tak mi pusto ,zimno było i pewnego razu pomyślałam ,że przymierzę nasze firanki z salonu białe ,które są nosz śliczne .Zobaczę jak będą się prezentowały u dziewczynek i wiecie co bardzo mi się tam spodobały ,tak bardzo ,że kupiłam drugie takie same .To tylko niby firanki a dają taki ciepły klimat w tym pokoiku .

Link do ich zakupu macie tutaj AMAZON.DE MIULLE 

Teraz pora na meble czyli szafę i komodę .Na pewno pamiętacie te meble bo są one z Martynki poprzedniego pokoju .Nie kupowaliśmy nowych bo wiecie to raz kasa ..kasaaa a dwa są fajne podobają nam się i bez sensu zmieniać choć w przyszłości może zamiast nich powstanie szafa zasuwana z lustrem ale to takie wiecie jeszcze dalekie plany .

W szafie jak to szafie trzymamy dziewczynek ubrania i bieliznę natomiast w komodzie szuflada służy na gumki ,szczotki do włosów i serio podoba mi się to bo jest świetny porządek a to temat oj mej złości .Kiedyś Wam o tym opowiem .Szafka służy nam jako jako miejsce do przechowywania zabawek .

Idąc dalej obok komody stoi dziewczynek domek dla Barbie czy Lol oraz regał na zabawki .Regał był kupiony niedawno i jesteśmy z niego zadowolony bo wszystko fajnie jest w nim poukładane .O regale też pisałam Wam tutaj .Tam też mówię gdzie go kupiłam i zostawiłam link do jego zakupu . Nad domkiem mamy miejsce gdzie wiszą sobie spinki dziewczynek .Stojak na spinki kupicie w Kik .

No to co udało się zwiedziliśmy pokoik dziewczynek . Jest kolorowy ale taki ma być ,ciepły ,przytulny .Dajcie koniecznie znać w komentarzu jak Wam się podoba ten pokoik i czy chcecie więcej z naszego domku.

Buziol

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.