Przemyślenia

Kiedy warto wybrać się po pierwsze zakupy świąteczne ?

By

Kiedy warto wybrać się po pierwsze zakupy świąteczne ?💖🛒

Chwilę temu rozpoczął się Listopad i wiem ,że do mikołajek oraz Świąt jeszcze sporo czasu ale przy dłuższym zastanowieniu  dochodzę do wniosku ,że jednak wcale nie jest go aż tak wiele jeśli chcemy wszystko na Święta kupić ze spokojem i uniknąć kolejek przy kasach albo tłumu ludzi przepychających się między alejkami w sklepach .

Ja zakupy Świąteczne od pewnego czasu robię w listopadzie a czasem nawet z końcem października i już tego nie zmienię !!..oj na pewno nie !!..

Pamiętam jak robiłam to w grudniu i ten widok w sklepach prawie pustych półek bo wszystko wykupione ,przebrane . Idą święta i ludzie wykupują towar no a z końcem roku nowych dostaw w sklepach brak bo podsumowanie roczne coraz bliżej.

Jak już coś jednak znalazłam to do kasy stałam wtedy w takiej kolejce ,że serio mówię bywało i nawet pół godziny. Nosz ja matka w głowie miałam wtedy masę innych rzeczy, które trzeba zrobić a tu stoję i stoję bo okres przedświąteczny .W takich momentach cholerki szło dostać .

On-line też oczywiście można zamawiać prezenty ale u większości sprzedających w grudniu pojawia się magiczny napis -Uwaga ze względu na Świąteczny okres i dużo zamówień czas dostawy się wydłuża !. No i tutaj klops bo nerwówka czy prezent zdążą dotrzeć na czas .

Dlatego Listopad uważam za fajny okres czasu na to aby ze spokojem szukać i kupować czy to prezenty czy pierdołki do domu Świąteczne bo jeśli czegoś nie  znajdziemy w normalnych sklepach to możemy domówić na necie .

Dwa mamy spokojny czas na to aby porównywać sobie ceny a ja to bardzo lubię .Jak znajdę coś ciekawego w sklepie to zapamiętuje i potem porównuję cenę stacjonarną do różnych sklepów w necie i czasem na prawdę można znaleźć to co nas zainteresowało w bardzo fajnej cenie .

Przyznam Wam się, że ja już mam trochę rzeczy na Święta kupionych i dobrze mi z tym .

Prezenty też mogę kupić sporo wcześniej bo doskonale wiem co chciałyby dostać dzieci na gwiazdkę. Skąd wiem ? Wiadoma sprawa  dzieci bardzo często o tym mówią . Statystycznie przypominają o tym każdego dnia .Listy do Mikołaja też piszemy dość wcześnie ,no wiecie aby doszły i Mikołaj zdążył na Wigilię dotrzeć z nimi .

Jeśli jestem na zakupach i widzę w sklepie zabawkę ,którą chce dostać moje dziecko na Święta w fajnej ,promocyjnej cenie to nie myślę za długo tylko kupuję , chowam i cieszę się ,że raz udało mi się z ceną a dwa mam już jeden choć prezent do kupienia odhaczony .

A Wy kiedy zaczynacie kupować rzeczy Świąteczne ?🎁❤️

💖🛒

 • 💖Choinka kupiona a Action
 • 💖Duży skrzat kupiony w Netto
 • 💖Mały skrzat kupiony w Kodi
 • 💖Szklane skrzaty małe oraz czerwone podkładki kupione w Kodi
 • 💖Drewniana tablica kupiona w Kiku
 • 💖Nakładki na sztućce kupione w Jysk
 • 💖Świeca kupiona w Jysk

You may also like

2
komentarze
 1. […] Ostatnio pisałam Wam o tym kiedy według mnie warto wyruszyć na łowy Świąteczne . Uważam ,że listopad to miesiąc gdzie warto na prawdę robić zakupy typu prezenty jak i dekoracje do domu .Dlaczego ?  KLIK I JESTEŚCIE WE WPISIE  […]

  Reply
 2. […] Kiedy warto wybrać się po pierwsze zakupy świąteczne ? […]

  Reply

Post A Comment

Your email address will not be published.