Perełki

Przegląd Świątecznych perełek w Kiku czyli must have na Święta -WPISBLOGMAS NR.6

By

Przegląd Świątecznych perełek w Kiku czyli must have na Święta 

No część to znowu ja przybywam z wpisblogmas . Dziś zabiorę Was ze sobą do Kika i zobaczymy co tam ciekawego można kupić na Święta .

Jak wiecie lubię bardzo tworzyć dla Was polecajki i dzielić się tym co złowiłam na promocjach bądź w normalnych cenach bez obniżek . Powiem Wam ,że lubię sobie czasem tak po prostu pospacerować po sklepach .Czasem idę i nie kupuję nic tylko sobie oglądam a czasem trzymajcie mnie ludziska kochane bo wydać potrafię oj dużo ,dużo kasy .Jednak zanim wydam tą kasiorkę to analizuje i serio mówię. Lubię zakupy ,lubię kupować ale patrzę na to czy serio mi się to podoba ,czy będę na prawdę z zakupu tego zadowolona czy to jest mój styl itd .

Lubię też minimalizm ale w okresie Świąt nie lubię go ani trochę hahah .Uwielbiam mieć dużo kubasów ,dekoracji .Jak bym miała duży dom i ogród i mogła bym pozwolić sobie finansowo no to co roku mój dom zamieniałby się w krainę Świąteczną .Kto wie może kiedyś się doczekam a teraz już schodzę na ziemię z tych marzeń i idziemy do Kika .

Na pierwszy plan wjeżdżają cudne kubasy i talerzyki do kompletu .

Słuchajcie za trzy bądź cztery euro w Kikusiu kupicie takie super Świąteczne zestawy. Kubeczek razem z talerzykiem to cena sześciu euro i jeszcze teraz mamy -20 procent na asortyment Świąteczny .WOW .  .Kubeczki są super duże ,idealne na wieczorową herbatkę albo duże popołudniowe cappuccino .

Dostępne są trzy wzory .

  • Pierwszy to czerwony skrzat
  • Drugi to skrzat z choinką i sarenką
  • Trzeci to skrzat z balonikami i prezentami

No cudne są po prostu i cena też super . Mnie najbardziej urzekły dwa i je zabrałam do domku .

dav
 Drugą wyszukaną perełką są piękne czerwone pokrowce na krzesła .Zestaw zawiera cztery pokrowce ,które są bardzo fajne gatunkowo . Cena to 12,99 i dostępny jest też rabat Świąteczny -20 procent .

 

Trzecią perełką są bardzo fajne puszki ,które mogą posłużyć Wam na ciasteczka ,pierniki ,orzeszki a w sumie to i na wiele innych rzeczy . Super fajnie mogą pasować razem w kuchni z kubasami ,które Wam już pokazywałam gdyż puszki mają taki sam wzór jak kubeczki i też są dostępne w trzech wzorach .Są też w różnych kształtach i wielkościach .Ceny puszek to ok czterech euro -20 procent rabatu Świątecznego więc warto skorzystać jeśli jeszcze nie macie puszek na pierniki Świąteczne .

 

No to na tyle z mojego spaceru po Kiku .W komentarzu dajcie znać czy chcecie abym odwiedziła kolejny sklep i pokazała Wam co w nim jest ciekawego . A teraz prezentuje moje perełki ,które mam już w domciu .
mde
mde
mde
mde

 

 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.