Przemyślenia

Te upominki na pewno ucieszą każdego malucha 

By

Te upominki na pewno ucieszą każdego malucha

1 czerwca czyli dzień dziecka to wyjątkowy dzień dla każdego .Tego dnia cieszą się maluszki jak i starsze dzieci .Uśmiechają się też i rodzice . Tego dnia każde dziecko czeka na upominek i czas spędzony z rodzicem a każdy rodzic czerpie tego dnia radość z widoku szczęśliwego malucha . Jak sprawić, aby ten dzień był fajny a podarunki były trafione ?

 

Przedstawiam moje najlepsze pomysły na prezenty z okazji Dnia Dziecka.

Numer jeden prezenty aktywny i na dłuższy czas czyli mowa o hulajnodze ,rolkach ,wrotkach czy rowerze .

Na dworze coraz piękniejsza pogoda i na pewno każde dziecko już zaczęło wołać ,że chciałoby pójść na rower czy na rolki . Zbliżający się dzień dziecka to idealny moment aby pomyśleć o takim zakupie i wręczyć taki prezent a potem zobaczyć tą radość w oczach naszego malucha no i w drogę po wspólne ,aktywne chwile razem z dzieckiem .

Numer dwa prezent dla dziecka ale i całej rodziny czyli playdoh, planszówki ,gry karciane czy puzzle .

Wspólne chwile spędzone z dzieckiem przy grach czy to planszowych czy karcianych albo podczas zabawy z playdoh bądz budowania z klocków zbliżają do siebie domowników, zacieśniają więzi rodzinne i dla naszych maluchów są na prawdę bardzo ważne . Taki czas to nie tylko świetna zabawa ale też dobra alternatywa na spędzenie czasu gdy pogoda za oknem nieciekawa i mnóstwo zalet między innymi rozwijających zdolności manualne jak i kreatywne u naszych dzieci .

Numer trzy zabawka bądź maskotka pluszowa z bohaterami ulubionej bajki naszego dziecka .

Tak samo jak my dorośli  wspominając nasze ulubione bajki z dzieciństwa czujemy się fajnie tak samo w przyszłości będą czuć się nasze dzieci . Każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę, każde dziecko uwielbia się w nią bawić i w tej zabawie być głównym bohaterem . Maskotka pluszowa z podobizną bohatera takiej bajki to strzał można powiedzieć śmiało w dziesiątkę bo na pewno wywoła uśmiech na twarzy naszego dziecka.  Taka maskotka będzie towarzyszyć dziecku podczas zasypiania i snu jak i podczas zabawy czy podróży autem .

Na koniec dodam kochani ,że na dzień dziecka wręczając prezent pamiętajmy ,że dziecko tego dnia też liczy na naszą obecność .Zadbajmy aby zabrać naszego maluch choć na krótki ,wspólny spacer czy wyprawę do Zoo albo do sali zabaw .Nie musi to być wyprawa na cały dzień czy jego pół ale choć parę chwil aby dziecko tego dnia mogło nacieszyć się naszą obecnością a my jego .

CUDOWNEGO DNIA DZIECKA 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.