Podróże

DINOLAND W ZWOLLE – CZYLI PRZYGODOWY PARK DINOZAURÓW W HOLANDII

By

DINOLAND W ZWOLLE – CZYLI PRZYGODOWY PARK DINOZAURÓW
W HOLANDII

Huraaaa nasza niespodzianka się udała ❤️🚘🦖🦕 Jakąś chwilę temu zabraliśmy dziewczynki do świata dinozaurów i mega się tam wszyscy bawiliśmy .😀❤️🥰

Dinoland w Zwolle to miejsce w Holandii w którym oprócz wielu różnych dinozaurów zobaczycie tez fajne pokazy , spektakl w teatrze oraz możecie zrobić sobie fajne zdjęcie z dinozaurami ,które za free zostanie Wam wysłane na maila .😉

Park ten ma też kilka różnych placów zabaw oraz park linowy więc dzieci mają tam frajdę na całego 😀❤️🦖

Miejsce jest na prawdę godne polecenia dlatego stwierdziłam ,że stworzę dla Was wpis aby zachęcić Was do odwiedzenia parku dinusiów w Zwolle .💥 ❤️🦕

Jeśli chodzi o dinozaury to są one ogromne ,czyli realistycznych wymiarów i bardzo rzeczywiste ,niektóre wydają z siebie odgłosy oraz się ruszają .

Dinozaurów w tym parku jest na prawdę wiele . Dla nas główną atrakcją było zobaczyć oczywiście T-REXA . Przy każdym z dinusiów jest tablica z nazwą oraz opisem . W Dinolandzie spotkacie ponad 100 dinozaurów z okresu permu, triasu, jury i kredy.

Dwa razy w ciągu dnia o godzinie 13.15 jak i 16.15 jest pokaz dinozaura Raptora . Aby obejrzeć ten pokaz trzeba być na miejscu ładną chwilę przed pokazem gdyż pokaz cieszy się ogromnym zainteresowaniem .Dinozaur porusza się jak i wydaje głosy . W trakcie pokazu dzieci mogą pogłaskać Raptora a na końcu zrobić sobie z nim zdjęcie .Cały pokaz trwa ok 20 min .

Kolejną atrakcją w tym miejscu jest spektakl w małym teatrze .

Występy odbywają się w weekendy oraz wakacje. Bohaterowie zabiorą Was i Wasze dzieci na przygodę podczas dinoshow! Cały spektakl trwa ok 20-30 minut .Wejście jest za darmo .Na koniec dzieci mogą zrobić sobie wspólne zdjęcie z bohaterami i przybić im piąteczkę .

W Dinolandzie jest też możliwość zabawy na świeżym powietrzu.

Jest górka do zabawy oraz różne place zabaw plus park linowy i wspinaczka a do tego wszystkiego dwie super duże zjeżdżalnie.

Kolejna atrakcja to autka i helikoptery do których dzieci mogą wsiąść i poczuć się jak w filmie Jurassic World .

Jako wisienka na torcie jest uwaga mini golf .

Dinoland ma też małe muzeum w którym możecie zrobić sobie rodzinne zdjęcie jak i obejrzeć dinozaury i o nich poczytać .

Na środku muzeum jest ogromny szkielet dinusia .

Cena wejściówek dla 4 osób czyli dwoje rodziców i dwójka dzieci to ok 60euro . Uważam ,że to cena fajna jak na Holandię oraz miejsce z wieloma atrakcjami .

Czas na obejście spokojnym krokiem całego Dinolandu, pobawienie się na placach zabaw ,obejrzenie spektaklu i pokazu dinozaura plus chwila w restauracji na kawę i jedzonko to kochani moi spokojne 5 godzin jak nie więcej .

Na koniec dodam parę słów o restauracji właśnie .Tutaj moje odczucia nie były fajne bo restauracji nie ma tam wiele i jest duży przepych osób ,długie bardzo kolejki plus no nie jest tam za czysto .Klimat w restauracji nie zdziwi Was jak powiem ,że panuje dinusiowy prawda. Na suficie oraz na ścianach są dinozaury .

Obok restauracji jest też mała sala zabaw o której zapomniałam Wam jeszcze wspomnieć .Jest strefa dla większych dzieci i oddzielna też dla maluszków .

Teraz zostawiam Wam link do strony DINOLAND .

Jeśli spodobał Wam się wpis to bardzo miło mi będzie gdy go polubicie ,skomentujecie i udostępnicie u siebie .

 

 

 

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.