Przemyślenia

Mój tatuaż skrzydła anioła -10 Waszych pytań

By

Hej w kolejnym wpisie .Ponieważ mój ostatni tatuaż bardzo Was zainteresował i macie do mnie sporo pytań o niego to postanowiłam napisać wpis w którym odpowiem na Wasze pytanka oraz pokażę jak On powstawał .Wybrałam 10 z nich i poniżej udzieliłam odpowiedzi.

No to co gotowi lecimy

1,Jaka jest cena takiego tatuażu ?.

odpowiedz. W Niemczech myśle,że między 100-150 euro a nawet 200 .Niektóre studia biorą nawet 100 euro za godzinę .

2.Ile czasu trwało zrobienie tatuażu ?

odpowiedz ,Wojtuś starał sie być delikatny i robiliśmy częste przerwy .Wszystko trwało ok 2 godziny .

3.Dlaczego akurat ten wzór ?

odpowiedz .Bo to moje serce,które chronią skrzydła mojego anioła a mam takiego w niebie i tutaj na Ziemi .Więc to bardzo ważny tatuaż dla mnie .

4.Bardzo bolało ? Ja bym chciała mieć tatuaż ale boje się bólu .

odpowiedz .Powiem Ci ,że nie .Były miejsca gdzie troszke piekło ale ogólnie ból do zniesienia . Też się bałam jak wiedziałam ,że nadchodzi ta godzina pomimo że to mój Wojtuś mi robić miał tatuaż .Myśle że strach jest tutaj zupełnie normalny .

5.Ciekawi mnie czemu wybierasz takie dość dziwne miejsca na dziarki ?

odpowiedz .Myśle że to kwestia wyboru każdego z nas .Czy decyduje się na tatuaż oraz w jakich miejscach na swoim ciele .

6.Co Twoje dzieci na tatuaż ?

odpowiedz .To wiadomo papugi i też chciały .Tatu pozwoliliśmy im zrobić zmywalne aby miały swoją chwilową radość .Tłumaczymy im ,że prawdziwe mogą posiadać tylko osoby dorosłe i to musi być ich świadomy, dobrze przemyślany wybór ,decyzja ,która zaważy na całym życiu bo tego tatuażu się nie zmyje przy kąpieli dzięki gąbce i płynom więc nie można decydować się na niego bo ktoś ma to Oni też chcą.

.

7.Będziesz jeszcze robić sobie tatuaże ?

odpowiedz .Nie wiem .Nie mówię tak ani nie .Jest jeszcze jeden który bym chciała mieć ale czy go zrobię zależy czy uda mi się spełnić największe marzenie .

8.Skąd pomysł na taki tatuaż ?

odpowiedz .To moje serce i skrzydła mojego anioła ,który je chroni .Mm jednego w niebie a drugiego tutaj na Ziemi i ten tatuaż jest dla mnie bardzo ważny.

9.Ile miałaś lat jak zrobiłaś pierwszy tatuaż ? 

odpowiedz .Nutki na ręce to mój pierwszy tatuaż .Zrobiłam je w zeszłym roku więc miałam 33 lata .

10 .Jak wygląda gojenie tatuażu ? 

odpowiedz .Smaruję go często kremem Bepanthen jest najlepszy .Dbam o to aby nie robił się suchy bo może popękać .Nie wystawiam go też na mocniejsze słońce aby nie blaknął .Uważam z kąpielą by nie moczyć go za często więc ręka w górę i myje się jedną jakkolwiek to brzmi .

11.Masz jeszcze jakieś inne tatuaże ?

odpowiedz .Tak minnie maus i nutki .

A teraz spójrzcie jak On powstawał 

You may also like

2
komentarze
 1. Melka blogerka 3 lata ago

  Bardzo podobają mi się tatuaże u innych, ale sama raczej się nie zdecyduję, na pewno nie teraz, kto wie co mi do głowy strzeli za jakiś czas. Nad farbowaniem włosów też wahałam się długo zanim podjęłam ostateczną decyzję 😀

  Reply
  • Blond Kuchara 3 lata ago

   To dobrze ,że nie działasz w takich tematach szybko i nie przemyślanie .Tatuaż to poważna decyzja i trzeba być jej na 200 procent pewną . Buziak

   Reply

Post A Comment

Your email address will not be published.