Nasz dom

Wyprawa do Ikea -sprytny stolik na kółeczkach -idealne rozwiązanie do małego salonu

By

Wyprawa do Ikea -sprytny stolik na kółeczkach -idealne rozwiązanie do małego salonu .

 Stolik kawowy do salonu uważam ,że powinien być dobrze dobrany do kanapy bo to właśnie on idealnie dopełnia aranżację i stworzy klimat miejsca wypoczynkowego w salonie  .

Stolik kawowy jest dla mnie czymś więcej niż zwykłym stolikiem .To on jest na moim pierwszym planie gdy wypoczywam na kanapie i to na nie tworzę zawsze czy to wiosenną czy jesienną albo Świąteczną dekorację ,stroiki .To na nim zapalam sobie świece i stawiam kubek z kawą gdy mam chwilę dla siebie .

Jakiś czas temu wymieniliśmy w domku kanapę i potrzebny nam był też nowy stolik .W poszukiwaniu wybraliśmy się do Ikea i przeglądając wszystkie natrafiliśmy na ten jeden mały i od razu nam się spodobał bo jest mega sprytny i ma wiele zalet .

Po pierwsze jest na kółkach i to dla nas ogromny plus gdyż nasza sypialnia to też salon i codziennie rozkładamy kanapę do spania więc musimy przesuwać stolik .Dzięki tym kółeczkom nie musimy już podnosić stolika ani nim szurać . Uważam ,że jeśli śpicie w salonie to taki stolik na kółkach jest super rozwiązaniem .

Po drugie jest on mały ale bardzo pojemy a mając małą przestrzeń w salonie wiadomo liczy się bycie sprytnym .Ten stolik ma półeczkę jak i  duży schowek z boku ,który można wykorzystać w wiele sposobów .

Po trzecie jego wymiary są w sam raz do małego salonu .

Po czwarte koszt stolika jest na prawdę super bo cena to 50 euro .No chyba ,że pokusicie się o kosze tak jak i my bambusowe to koszt takich trzech koszy kolejne 50 euro co daje koszt stolika już 100e aleee to chyba i tak nadal fajna cena .

Stolik jest nowością w Ikea ale nie jest samotny .Możecie do niego kupić też komody czy regały na kółkach . Powiem Wam też ,że zauważyłam swoim okiem iż Ikea powiększyła dużo bardziej asortyment w stolikach .Pamiętam ,że zawsze było ich kilka a tym razem zaskoczyłam się bardzo pozytywnie bo jest wiele nowości.

 

Teraz parę może dodam zdań o tych właśnie koszach bo dla mnie też są one super rozwiązaniem .Co prawda nie mogłam przeboleć ,że trzy koszyczki to 50 euro aleee po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam ,że warto tą kasę w nie zainwestować gdyż wymiarami super pasują pod ten stolik i można w nich sprytnie pochować różne rzeczy a jak Wam już wspominałam nas salon nie należy do dużych i trzeba kombinować .

 

Skrzyneczki też dopełniły ten stolik .Dzięki nim nie jest on już tak sztywny a stał się ciepły ,klimatyczny .

W tych skrzynkach przechowywać możecie wiele rzeczy jednak musicie uważać aby nie były zbyt ciężkie bo ich wykonanie jest delikatne . My w tych skrzyneczkach trzymamy

  • pierwsza jest na lekarstwa
  • druga na małe świeczki
  • trzecie największa na słodycze

Teraz zostawiam Wam linki do zakupu stolika jak i skrzyneczek

IKEA STOLIK 

IKEA MAŁE SKRZYNECZKI 

IKEA DUŻA SKRZYNECZKA 

No dobra to teraz kilka fotek naszej nowej perełki z Ikea oraz dla porównania wcześniejszy stolik ..Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba nasz nowy nabytek

mde

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.