Nasz dom

Obrazy oraz ramki na zdjęcia-idealny sposób na udekorowanie pustej ściany każdego pomieszczenia .

By

Obrazy oraz ramki na zdjęcia-idealny sposób na udekorowanie pustej ściany każdego pomieszczenia .

 

Fotografie pozwalają nam uchwycić i uwiecznić piękne i wyjątkowe chwile naszego życia . Chociaż w teraźniejszych czasach większość z nas zdjęcia przechowuje na komputerach czy telefonach to jednak w albumach lub w ramkach mają one jakoś większe znaczenie bynajmniej według mnie .

Zdjęcia powieszone w ramkach na ścianie sprawiają nam przyjemność  każdego dnia z ich oglądania dodatkowo  stanowią cudowny element dekorujący nasze mieszkanie . Ja nie wyobrażam sobie aby w moim domku nie było powieszonych zdjęć naszej rodzinki .

Według mnie zdjęcia w ramce to super trafiony pomysł na udekorowanie pustej ściany czy to w salonie, sypialni  czy pokoju dziecięcym bądź na przedpokoju .

Kolejnym dobrym pomysłem ,który sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu są obrazy .Te możemy powiesić też i w kuchni czy łazience .Tematyka obrazów może być dobrana pod porę roku albo charakter jaki ma dane wnętrze czy to będzie styl nowoczesny czy boho bądź po prostu zwyczajny .

Na rynku sprzedażowym dostępnych jest mnóstwo różnych plakatów ,które razem z odpowiednio dobranymi ramami stworzą nam przepiękne obrazy ,które nam super ocieplą czy nadadzą charakteru naszemu wnętrzu .

Ramki ,które tutaj widzicie zakupione zostały w Ikea a plakaty do stworzenia obrazów w Action .

Na blogu znajdziecie więcej wpisów o podobnej tematyce .Może warto i je przeczytać .Poniżej zostawiam Wam linki .

Inspiracje na dekoracje wnętrza salonu jesienią -ściana nad komodą .

Ściana za kanapą jako dobre miejsce dla dekoracji wnętrz

Jak odpowiednio ozdobić ścianę nad biurkiem w pokoju dziecka?

Jeśli uwielbiasz stylowe aranżacje w swoim domku to koniecznie sięgnij po obrazy .

Jeśli wpis Wam się spodobał to będzie mi bardzo miło gdy go udostępnicie dalej ,skomentujecie oraz wiadomo zostawicie serducho .

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.