Nasz dom

Dynia jako jesienny element dekoracyjny każdego wnętrza 

By

Dynia jako jesienny element dekoracyjny każdego wnętrza .

Jesień to czas gdy na zewnątrz coraz mniej słońca a zamiast tego coraz więcej deszczowych ,pochmurnych dni a co za tym idzie w naszej głowie coraz częściej chandra ,zmęczenie i przesilenie .

Jak temu zapobiec ? Jak sprawić aby nawet w jesienne dni nasze samopoczucie było dobre ? Jedną z odpowiedzi znajdziecie w dzisiejszym wpisie .

Jesienne dekoracje bo o nich będzie mowa pomagają nam poczuć się w naszym domu komfortowo i przyjemnie .

Jeśli chodzi o dekoracje na tą porę roku to warto sięgnąć po wrzosy ,dynie , świece , suszone kwiaty ,trawę pampersową , wieńce ,stroiki ,bambusowe detale oraz ciepłe kocyki ,podusie ,skarpetki itd ale jeśli nie lubicie w swoim domu mieć dużo dekoracji to wystarczy jak sięgniecie po dynie bo okazuje się ,że to właśnie ona jest najlepszą dekoracją  .

Ja dziś chciałabym pokazać Wam piękne dynie dekoracyjne ,które znajdziecie w SINSAY 

Dynie są porcelanowe i w dwóch kolorach dostępne . Pierwszy to kremowy a drugi pomarańczowy . Są też w dwóch rozmiarach .

Te dynie mam już w siebie drugi rok i idealnie komponują się u mnie czy to na komodzie czy szafce rtv czy na przedpokoju .Są przepiękne i bardzo porządnie wykonane .Pasują do wielu różnych dekoracji .

Ja jestem dla nich na tak a Wy ?

Jeśli wpis Wam się spodobał to zapraszam do odwiedzenia mojego instagrama i zaobserwowania konta gdzie znajdziecie codzienne inspiracje . Klikając w poniższy link znajdziecie się właśnie na naszym koncie IG

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.