Perełki

-30 procent w Tedi -tego nie można przegapić -moja Tedi inspiracja 

By

-30 procent w Tedi -tego nie można przegapić -moja Tedi inspiracja 

No hej dziewczyny moje . Z racji tego ,że w Tedi aktualnie od 16.10-21.10 trwa świetna akcja promocyjna a ja lubię Wam przekazywać takie fajne niusy oraz Was inspirować to spieszę aby pokazać Wam co tam ciekawego możecie teraz upolować w super cenie bo promocja jest ważna na cały asortyment .

Sklepu Tedi chyba nie muszę opisywać bo myślę ,że każdy z nas go zna ale jeśli jednak nie to po krótce mogę go opisać jako sklep prostą polszczyzną wszystko i nic czyli po trochu ze wszystkiego .W tym sklepie znajdziecie rzeczy do domku czy to kuchni czy łazienki ,salony itd po zabawki dla dzieci bądz rzeczy potrzebne do szkoły jak zeszyty ,teczki ,długopisy itd ,chemię ,kosmetyki choć tych jest niewiele no i odzież ale tutaj według mnie szału nie ma .

Mi osobiście w tym sklepie podoba się dział z dekoracjami do domku . Zawsze upoluję tam super perełki no i tym razem też coś tam kupiłam .

Zatem Girls czytamy ,oglądamy a potem lecimy do Tedika .Nie zapomnijcie w komentarzu napisać co tam kupiłyście .

Prezentację zacznę od polecajki moich ukochanych świec z serii Home Fragance o których już Wam pisałam na blogu .Klik poniżej i jesteście we wpisie .

Recenzja świeczek zapachowych HOME FRAGRANCE  – dlaczego warto je mieć w swoim domu?

Jeśli nie znacie tych świec to polecam Wam uwierzyć mi na słowo bo kosztują niewiele a pachną cudnie .

Kolejne perełki na które zwróciłam uwagę to dekoracje ze stylu skandynawskiego .Bardzo mnie w sobie rozkochuje ten styl .Pasuje on do wielu wnętrz i można go łączyć z wieloma różnymi dekoracjami np podczas jesieni jak to u mnie teraz  .

Poniżej pokazuje Wam moje salonowe zdjęcie z użyciem dekoracji Tedi .

Kocyk może i nie jest typowo ze stylu skandynawskiego ale jest cudny .

A teraz uwaga zaczynamy temat coraz bliżej Święta i pora na prezentację perełek Świątecznych . Jako ,że Tedi jest sklepem bardzo bogatym w wybór detali wnętrzarskich to dość sporo perełek znalazłam .

No to na tyle z moich inspiracji w Tedi .Dajcie znać co tam Wam wpadło w oko oraz czy tak jak i ja lubicie ten sklep .Buziaki

 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.