Przemyślenia

Moja droga możesz czasem myśleć , że jesteś do niczego …

By

Bo gdy już dzieci śpią i nastaje cisza to czasem jest tak ,że łapią nas różne myśli przed snem . Więc jeśli właśnie teraz tak masz ,że czujesz się do niczego bo znów za dużo krzyczałaś , znów się pokłóciłaś o pierdołkę ,znów czujesz ,że mogłaś może spróbować to uwierz mi ,że to normalne bo czasem już tak po prostu mamy gdy staramy się długo być silne a potem nie wytrzymujemy i wszystko w nas pęka i czujemy się do niczego  .

Masz też prawo mieć dzień gdy wszystko Cię wkurwia, przytłacza i chce Ci się płakać nawet na swój widok w lustrze. Uwierz ja też tak mam ,nie  zawsze jestem radosna i tak energiczna .Czasem siedzę skulona i beczę z bezsilności, czasem też mam dość i chciałabym krzyczeć  . Jednak nie lubię siebie takiej i zawsze staram się aby tych momentów było jak najmniej oraz jak już mnie łapią to aby nie trwały za długo .

Wiesz w jaki sposób próbuję poprawić swój nastrój ??

Staram się swoje myśli przekierować na innych ludzi ,przypomnieć sobie te fajne momenty z nimi związane i poczuć to , że na świecie są osoby dla których na prawdę taka jaka jestem to jestem kimś wartościowym i kimś kto jest powodem do ich uśmiechu ! , staram się skupić na tym , że mam dookoła siebie osoby , które codziennie gdy otwierają oczy to pierwsze co pragną mnie przytulić .❤️

Spróbuj pomyśleć …

  • Być może w tym momencie gdy Ty masz wszystkiego dość to ktoś właśnie słucha piosenki, która kojarzy mu się z Tobą i się uśmiecha z tego powodu bo dzięki Twojej obecności ma cudowne wspomnienia.
  • Ktoś inny ogląda zdjęcia na których jesteście razem i uśmiechając się wspomina fajne chwilę tęskniąc za Tobą .
  • Inna osoba pije herbatę w kubku, który jej podarowałaś i stał się jej ulubionym  kubkiem bez której nie wyobraża sobie porannej kawy  .
  • A może ktoś teraz leży i myśli o Tobie .
  • Na pewno też w swoim życiu nie raz komuś w czymś pomogłaś i dzięki temu ta osoba dobrze Cię wspomina a nawet może lepiej jej się żyje.

Wiesz o czym mówię? Pewnie, że wiesz bo sama też tak masz , że patrząc na niektóre rzeczy czy będąc w niektórych miejscach od razu pojawia Ci się uśmiech.❤️

Skup się teraz, rozejrzyj dookoła siebie i znajdź wzrokiem coś co przypomina Ci o drugiej osobie. Miłe to uczucie prawda?😊😘 No to proszę nie smutaj .

Są ludzie, które myśląc o Tobie są szczęśliwe więc głowa w górę .

Jeśli jesteś dobrym człowiekiem a ja wiem, że tak to nigdy nie będziesz sam/a i do niczego! 💛🌹

Buziol 😘😘😘😘

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.