Nasz dom

Jak w delikatny sposób sprawić aby wnętrze salonu stało się klimatyczne i przytulne -4 moje triki

By

Jak w delikatny sposób sprawić aby wnętrze salonu stało się klimatyczne i przytulne -4 moje triki 🍁😘

 

Jesienne dekoracje mają dla mnie magiczną moc bo potrafią wprowadzać do wnętrza naszego domku ogromną dawkę ciepła i  przytulności.

Kiedy na zewnątrz robi się ciemno, zimno, tak wiecie szaro ,buro to uważam że na prawdę fajnym pomysłem jest aby w nasz domek wprowadzić trochę ciepłych kolorów.

Dziś chciałabym pokazać Wam jak wprowadzić do wnętrza delikatne jesienne ozdoby, które pomogą poczuć się lepiej nawet w szare, ponure dni.

Nie bójcie się nie będzie to nie wiadomo jaka długa lista zakupowa ,nie będę też namawiać Was aby ogołocić konto do zera .Pokaże Wam jak w delikatny sposób sprawić aby wnętrze salonu stało się klimatyczne i przytulne .

Po pierwsze kolorowe , miękkie poduszki i odcienie pomarańczy .

Uważam ,że poduchy na kanapie są bardzo klimatyczne i ciepłe dlatego uważam też ,że nie może zabraknąć ich o tej porze roku Załawcza jeśli mamy królującą ,zimną  biel w salonie . Bez tych poduszek kanapa była by taka poważna i razem z tą ścianą zimna a tak zrobiło się przytulnie .

Pomarańcz wiadoma spawa kolor bardzo ciepły i przede wszystkim jest to kolorek jesieni więc uważam ,że super pasuje .

Cena 4 sztuk takich poszewek na poduszki to teraz w promocji 10euro ❤️

Tutaj macie link do poduszek jesiennych POMARAŃCZOWE PODUSZKI 

A tutaj do poduszek HALLOWEEN 

 

Po drugie wystrój okna .

Zmiana zasłon czy firanek co jakiś czas dobrze zrobi bo  w połączeniu ze świecami sprawi ,że okno stanie się bardziej klimatyczne i ciepłe .

Za oknem jest jak jest a to wieje a to pada więc może niech w domku na oknie jest ciepełko .

Wcześniej na oknie mieliśmy białe zasłonki i były fajnie ,tak lekko elegancko .Dzięki zmianie na lekko kolorowe zrobiło się przytulniej .

Jeśli chodzi o okno to postawiliśmy na dodatki bambusowe typu doniczki i koszyczki oraz delikatną zasłonkę biało-pomarańczową spiętą beżowymi spinkami .

Mówię Wam jak je tylko powiesiłam to od razu zrobiło się we wnętrzu salonu przytulniej .

Tutaj macie link do zakupu spinek do zasłon SPINKI DO ZASŁON 

Linku do zasłon niestety nie mogę Wam dać bo były prezentem od Wojtusia .

Doniczki kupicie w Action a  tą małą w Ikea .DONICZKA IKEA 

Koszyczek w Sinsay .KOSZYCZEK NA SŁODYCZE 

Po trzecie świece, świece i jeszcze raz świece .

Co mam mówić ja świece uwielbiam czy to w salonie czy kuchni czy nawet łazience .

Stawiam je na parapecie okna , komodzie ,stoliku czy w lampionach albo świecznikach .Mam to szczęście ,że mój chłop kochany lubi świece tak samo bardzo jak ja więc no nie brakuje ich w naszym małym domciu .

Wieczorem gdy już leżę to muszę mieć je zapalone .Świece dają klimat według mnie bez dwóch zdań .

Zmieniłam też wystrój na komodzie .Wcześniej tutaj były szklane ,białe figurki teraz są dyniowe ,pięknie pachnące świece . Magia .🥰🥰🥰

Te świecie kupicie w TK-MAXX .Na prawdę polecam świece z tego sklepu bo starczają na bardzo dużo ,pięknie pachną i mają taki cudny też wygląd .Są też bardzo wdzięczne bo jak świeca się wypali to można umyć ją delikatnie ,włożyć inną świeczkę i mieć świecznik .Cena takiej świecy to ok 10euro więc wiem wiem może i nie mało ale uważam ,że się opłaca bo starczy na całą jesień .🍁

Po czwarte -na telewizorze częściej muzyka jazz i kominek .

To nic nie kosztuje ,nie musicie za to płacić a uwierzcie ,że takie zestawienie wieczorami na prawdę fajnie odpręża a w połączeniu ze świecami bajka nooooo .

Wiecie wtedy jeszcze kubek kakao i można żyć .

No to co w sumie tyle było by tego co chciałam Wam pokazać .Ciekawa jestem jak to jest u Was ? Zmieniacie na jesień dekoracje w domu czy raczej nie ? Dajcie znać w komentarzu 💛🌹💛🌹

Buzioleeeee 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.