Przemyślenia

Nasze :”chciałabym” to Pikuś !..

By

Marzenia to coś co daje mi siłę.

Czasem bujam w obłokach i marzę wtedy o rzeczach wielkich  a czasem marzę o maleńkich ,takich przyziemnych . Wiara w marzenia , w to, że one się na prawdę spełniają, że w życiu już mi się ich kilka spełniło pomaga otrzeć łzy w słabszych momentach a takich nie brakuje w moim życiu. Wspomnienia pięknych momentów ,które były marzeniem i stały się rzeczywistością pomagają podnieść mi się z porażki .

Ostatnimi czasy nazbierało się troszkę problemów w moim życiu i nie łatwo idzie mi podejść pod tą przysłowiową górkę . Fakt nie mówię o nich tu na blogu bo to dzielę tylko z najbliższymi ale wiecie co obojętnie chcę Wam powiedzieć jedno co by mnie zasmucało, sprawiało, że pojawiają się łzy jeśli to nie są problemy, smutki związane ze zdrowiem to wiem, że są na prawdę maleńkie i poradzę sobie z nimi bo jestem silna ,wiele razy upadałam i zawsze wstawałam .Oczywiście ,że czasem silniejsza a czasem ledwo się podniosłam ale zawsze potrafiłam pokonać przeciwności losu .
Wielu z nas myśli :
” czemu akurat mi życie daje tak po dupsku ?”
” czemu moje dzieci broją i mnie nie słuchają a innych są grzeczne ?”
” nie daje rady z ogarnianiem domu „
” jestem zła mamą”
” w sumie nie mam najgorzej ale chciałabym żeby było lepiej”
” chciałabym schudnąć”
” chciałabym zarabiać więcej pieniędzy”
” chciałabym mieć lepsze auto”
 ” chciałabym kiedyś pojechać na wakacje”
Gdy inni mówią :” CHCIAŁABYM BYĆ ZDROWA i mieć włosy, stawiać kroki, normalnie zjeść, zobaczyć coś poza czarną barwą „!!!..
Nasze :”chciałabym” przy ich to Pikuś !.. Mamy tak wiele w życiu doceniajmy to, że jesteśmy zdrowi 🙏 !!
Kochani życie na prawdę potrafi dać nam wiele ale i też odebrać bardzo dużo .Doceniajmy nasze zdrowie i nie załamujmy się od razu gdy coś nam nie wychodzi a zamiast tego  pomyślmy ,że jesteśmy zdrowi ,silni. Możemy chodzić ,możemy widzieć ,możemy ruszać dłońmi ,możemy mówić więc damy sobie radę .

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.