Przemyślenia

Czasem mam takie chwile.

By

Czasem mam takie chwile.

Czasem mam takie chwile jak dziś gdy wracam myślami do różnych wydarzeń, podjętych przeze mnie decyzji, popełnionych błędów, lekcji od życia. Dopadają mnie takie moje przemyślenia.
Oto jedno z nich.
Żeby dać komuś wsparcie najpierw trzeba go zrozumieć a to jest bardzo trudne dlatego większość ludzi zamiast być i wesprzeć w trudnych chwilach woli ocenić i wymagać . Hujowe ale niestety bardzo prawdziwe.
Rozejrzyj się i pomyśl gdy się tylko uśmiechasz i postępujesz tak jak chcą inni jesteś szanowany i lubiany. Gdy płaczesz, krzyczysz z bezsilności, robisz coś niezgodnego z ludzi oczekiwaniami zostajesz z góry przez nich oceniony i wytykany . Nie pozwól takim osobą być blisko siebie bo Oni tylko bardziej Cię ogranicza i zdołują . Jeśli nie ma ich gdy ich potrzebujesz to poco Ci Oni gdy świeci słońce?..
Prawdziwi ludzie nie będą oceniać a zapytają:” jak mogę Ci pomóc?” . Będą gdy będzie burzowo i gdy będzie słonecznie. Będą zawsze. W życiu nie ważne ilu ludzi masz obok siebie. Ważne jest to kto potrafi odróżnić Twój prawdziwy uśmiech od tego , który próbuje powstrzymać łzy. Ważne jest kto trzyma Twoja dłoń i nie boi się być gdy jest ciężko, bo wtedy „być” jest najtrudniej. 💛

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.