Przemyślenia

Za dużo już w życiu przegapiłam dni, za dużo ominęło mnie momentów w których mogłam ale…

By

Za dużo już w życiu przegapiłam dni, za dużo ominęło mnie momentów w których mogłam ale…

Jestem taka fajna.. Taka piękna.. Polubicie mnie?.. 🤗❤️. Hahaaa z tym piękna to oczywiście żartuję 😂ale te fajna to hm.. 😉
Przybywam do Was aby powiedzieć, że no kurcze nie będę owijać i rozpisywać się a tym razem przejdę od razu do sedna i napiszę krótko jeśli przeszkadza komuś to jaka jestem, co mówię, jak się zachowuje, ubieram, maluję czy jakie podejmuje działania, decyzję to w tył zwrot i proszę przez swe życie iść w przeciwnym kierunku niż ja no bo się nie dogadamy .
Za dużo już w życiu przegapiłam dni, za dużo ominęło mnie momentów w których mogłam ale nie robiłam
  • bo nie wypada,
  • bo co rodzina, partner powie..
  • bo jak inni zareagują
  • bo jestem rodzicem i powinnam świecić przykładem
  • bo ,stale było bo …

Za dużo żyłam tylko dla innych. W pewnym momencie zrozumiałam , że życie polega owszem na tym aby starać się żyć dla rodziny ale też i dla siebie. Zrozumiałam ,że to nic złego być trochę egoistycznym i że tak to ujmę chcieć dawać ale i brać.  Do pewnego czasu myślałam, że jak nie będę na okrągło dawać z siebie 200 procent i zajmować się domem, dziećmi, partnerem to będę złą mama, partnerką  , . No głupia byłam i tyle!.

Owszem bycie mama, partnerką daje ogromną radość. Mamą zostałam w wieku 19 lat i nie żałuję, że koleżanki się bawiły a ja zmieniałam pieluchy bo choć wiem, że popełniam wiele błędów i często jako rodzic nie wiem jak postąpić to bycie mama jest sensem mojego życia ale zrozumiałam, że czasem też warto zrobić coś tylko dla samej siebie nawet jeśli miałoby to być kupienie fajnej paletki cieni do powiek albo spacer w samotności czy kąpiel, którą trwa pół godziny, albo nawet jeśli miałoby się życie dotychczasowe przewrócić do góry nogami to warto zadbać o swój spokojny oddech, sen . Jeśli ja będę szczęśliwa, uśmiechnięta to i moje dzieci będą radosne bo im udziela się energia i nastawienie rodzica. Jeśli będę czuć się szczęśliwa w związku to i mój partner będzie nosił radość na twarzy i w sercu.
Na koniec powiem Wam jeszcze coś..
Czego nie wypada człowiekowi myśleć, robić ?..
„Myśleć, że nie wypada” – bo można wszystko kwestia tylko czego chcemy i czy próbujemy po to sięgać. Szczęście dla każdego człowieka jest zupełnie czymś innym i każdy ma prawo żyć jak uważa a nie jak wypada . ❤️🤗.
Nie ma gór nie do przejścia, nie ma szczytów nie do zdobycia są tylko bardzo ciężkie momenty i lawiny leź gdy decydujemy się żyć prawdziwie .❤️💪
Bądźmy zawsze sobą i do swego serca, życia wpuszczajmy tylko ludzi, którzy cieszą się z tego jacy jesteśmy na prawdę w każdym momencie  a nie ludzi, którym ciągle coś się w nas niepodoba albo lubią nas bo mają z tego swoje korzyści . Prawdziwa miłość czy przyjaźń jest bez warunkowa .

JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ TEN WPIS PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI BARDZO MIŁO, GDY:

💖  polajkujesz go albo udostępnisz
💖  zostawisz po sobie ślad w formie komentarza
💖  zaobserwujesz mojego Facebooka oraz Instagrama 

You may also like

Post A Comment

Your email address will not be published.